Pradžia » » Lietuviški žaidimai - Miestas

Lietuviški žaidimai - MiestasLietuviški žaidimai - Miestas

 

Lietuviški žaidimai - Miestas aprašymas:

Niekam nenuostabu, kad lietuviai- talentinga tauta ir sugeba ne vien tik "kašę" žaisti ar olimpiadose dalyvauti, bet ir flash žaidimus kurti. Būtent dėl šios priežasties, lietuvaičių kūrtas žaidimas Miestas, atsidūrė kategorijoje Lietuviški žaidimai. Jau iš pavadinimo galite spręsti, kad teks keliauti po miestą, tačiau ne bet kokį- jis primins lietuviškų miestų ir miestelįų senamiesčius. Be to, visas žaidimas yra paremtas animacijos principu ir yra panašus į senuosius lietuviškus animacinius filmukus.
Šis žaidimas sužavėjo visą nemokami-zaidimai.lt administraciją ir visi administratoriai perėjo šį flash žaidimą. Iš tiesų tai padaryti netruko ilgai- maximum 20-30min. Atrodo, kad lietuviški žaidimai niekada nežavėjo žaidėjų, tačiau šis egzempliorius jus tikrai pakerės puikiu muzikiniu fonu ir dar nuostabesne aplinka. Reikia pripažinti, kad kūrėjai pasirinko daug puikių meninių sprendimų. Žaidime Miestas jūs būsite pieštinis senis su dideliu pilvu, kuris keliaus per miestą ir sutiks daug įvairių pabaisų ir būtybių. Su kiekviena jų gausite po užduotį. Pavyzdžiuj vieną reiks iškrapštyti iš vonios arba priversti vairuoti mašiną. Sutiksite ir tokią, kuri sėdės ant tuoleto ir jos "šūdus" reiks nukreipti statulai į burną =) Taigi kūrėjai tikrai pasistengė pralinksminti tuos, kurie pasirinks kategoriją Lietuviški žaidimai.

 

Lietuviški žaidimai - Miestas valdymas ir pagalba: 

Žaidimo Miestas kūrėjai pateikė ne tik linksmą siužetą, bet ir puikų, visiems suprantamą valdymą. Norėdami pereiti šį zaidimą, turėsite naudotis tik klavietūra- rodyklytėmis į dešinę ir kairę, kurios nurodys žmogeliuko kryptį ir klavišu SPACE, kuris atliks įvairius judesius (pvz: pasuks kranus, paims obuolį ir t.t.). Džiugu, kad lietuviski zaidimai nepasižymi sudėtingu valdymu, kuris apkrauna žaidėją ir neleidžia pasidžiaugti flash žaidimo teikiamais malonumais.

 

Jeigu, klaidžiodami žaidime Miestas, atradote kokių nors gudrybių, išsiaiškinote kaip įveikti kokią nors kliūtį ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Lietuviški žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Lietuviški žaidimai, flash zaidima. Tad netingėkite ir rašykite!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote flash žaidimą, kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Lietuviški žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LIETUVIŠKI ŽAIDIMAI. Taip pat priemame pasiūlymus dėl įvairių kitų flash zaidimų, kuriuos norėtumėte matyti www.nemokami-zaidimai.lt

 

Visada Jūsų, kategorijos LIETUVIŠKI ŽAIDIMAI, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 44672   |   Balsų: 161   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai