Pradžia » » Kalėdiniai žaidimai - Snow Line

Kalėdiniai žaidimai - Snow Line

 

Kalėdiniai žaidimai - Snow Line

 

 

Kalėdiniai žaidimai - Snow Line aprašymas:

Visų pirma visus kategorijos kalėdiniai žaidimai bei nemokami-zaidimai.lt lankytojus su kalėdomis sveikina visas nemokami-zaidimai.lt kolektyvas. Gražių ir šiltų jums švenčių. Taip pat linkime, kad visados išliktumėte geros nuotaikos bei nusiteikę žaisti kalėdinius ir ne tik žaidimus. O mes savo ruoštu pažadame nuolatos pateikti naujų ir linksmų žaidimų taip pat visada palaikyti gerą nuotaiką ir šypsenas jūsų veiduose.
Na o šiame žaidime Snow Line jums reikės brėžti linijas, kuriomis kalėdų senelis čiuoš rogutėmis ir rinks dovanėles. Kiekvienam lygyje susidursite su kitokiais sunkumais. Pavyzdžiui vienuose lygiuose negalėsite nubrėžti linijos virš ugnikalnio, o kitur siautės sniego audros, kurios nepraleis senelio rogučių. Taigi čia teks pasukti galvą, kad kalėdų senelis pasiektų finišą ir atgabentų dovanėles. Taip apt žaidime yra nemažai skirtingų lygių, taigi praleisite nemažai laiko, kol susidorosite su šiuo žaidimu iš kategorijos kalėdiniai žaidimai. Linkime gražių emocijų šiuo šventišku metu ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Kalėdiniai žaidimai.

 

Kalėdiniai žaidimai - Snow Line valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pelės kursoriumi, piešiant linijas, kuriomis šiuoš rogutės. Taip pat viršuje esančiame meniu galite pasirinkti trynimo funkciją, išjungti garsą ar paleisti čiuožt kalėdų senelio rogutes.

 

Jeigu, žaisdami serijos Kalėdiniai žaidimai , žaidimą Snow Line, atradote kokių nors gudrybių, patyrėte puikių įspūdžių ar pasiekėte įsupūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Kalėdiniai žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Kalėdiniai žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Kalėdiniai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje KALĖDINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Kalėdiniai žaidimai administracija  

 


Balsavimas

Žiūrėta: 7304   |   Balsų: 5   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-11-02 sudinas zaidas
by evelina(8m)
2011-05-01 sitas zaidimas man nelabai patinka nes man treces ligis sunkus
by migle
2010-12-24 Bestukas :**
by Santa Klause :D
2010-12-06 super zaidimas!!!!!
by gabija
2010-11-28 kaka
by tomas
2010-11-28 1 vieta uzemaiu 3 parasiau komentara shore 10000
by tomas
2010-05-11 TAIP PAT ĮSPĖJAME: Mieli, kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar *myliu nemokami-zaidimai.lt *vyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai . mes vaikai ar ne kad mum aiskina ?
by sfcvsfrfdv
2010-05-11 as antra parasiau komentara haha :D
by ffdygfsjkhferlk
2010-01-27 zaidas geras bet man tj ilgokai krove :( IR As pîrmas komentara paraseu haha :[)
by nekrauna nieko :S

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai