Pradžia » » Kalėdiniai žaidimai - Merry Christmas Ecard 1

Kalėdiniai žaidimai - Merry Christmas Ecard 1 

Kalėdiniai žaidimai - Merry Christmas Ecard 1

 

 

Kalėdiniai žaidimai - Merry Christmas Ecard 1 aprašymas:

Tai pirmasis kalėdinis sveikinimas, kurį jums dovanoja kategorija Kalėdiniai žaidimai. Visi žinome, kaip yra smagu gauti kalėdinį sveikinimą, taigi kodėl nenusiųsti sveikinimo patiems? Taigi jums nebereiks pirkti atvirutės ar siųsti laiško, nes nemokami-zaidimai.lt jums siūlo E-sveikinimus, kuriuos nusiųsti brangiam žmogui yra ypač paparasta.
Šiame sveikinime išvysite ant stogo stovintį kalėdų senelį su būriu elnių, kurie dainuos visiems gerai žinomą dainą "Merry Christmas". Tačiau norint, kad dainelė skambėtų gražiai, reiks pasistengti ir priversti visus elnius vienigai atlikti šį sveikinimą. Kalėdų senelio elniai tikri neklaužados taigi vietoj gražios dainos galite išgirsti nemažai tvarto ir kitokių garsų, bet tai tik pakels nuotaiką ir nuteiks šventiškai šiuo šaltu metų laiku. Linkime gražių emocijų šiuo šventišku metu ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Kalėdiniai žaidimai.

 

Kalėdiniai žaidimai - Merry Christmas Ecard 1 valdymas ir pagalba: 

KAIRIUOJU pelės klavišu spausite ant elnių, kad šie pradėtų dainuoti "Merry Christmas" dainą arba leisti linksmus garsus.

 

Jeigu, žiūrėdami e-sveikinimą iš serijos Kalėdiniai žaidimai , Merry Christmas Ecard 1, atradote kokių nors gudrybių ar patyrėte puikių įspūdžių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Kalėdiniai žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Kalėdiniai žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Kalėdiniai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje KALĖDINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Kalėdiniai žaidimai administracija  

 


Balsavimas

Žiūrėta: 26492   |   Balsų: 26   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai