Pradžia » » Kalėdiniai žaidimai - Ho Ho Ho Yellow Snow

Kalėdiniai žaidimai - Ho Ho Ho Yellow Snow 

Kalėdiniai žaidimai - Ho Ho Ho Yellow Snow

 

 

Kalėdiniai žaidimai - Ho Ho Ho Yellow Snow aprašymas:

Ar jau jaučiate kalėdų dvasią? Liko maždaug dvi savaitės iki didžiųjų metų švenčių ir kategorija Kalėdiniai žaidimai sveikina visus savo lankytojus. Taip pat dovanojame jums labai linksmą kalėdinį žaidimuką, kuris vadinasi "Ho Ho Ho Yellow Snow".
Žaidime valdysite kalėdų senelio.... hmmm, kaip čia pasakius- daikčiuką. Dar įdomiau- valdysite daikčiuką tuo metu, kai kalėdų senelis darys sisi. Jūsų tikslas- ant balto sniego "išsysioti" tam tikras figūras, kurias išvysite, kai sujungsite įvairias skaičių kombinacijas. Žaidimas labai primena vaikystej žaistus žaidimus "suvedžiok skaičius", kurie būdavo spalvinimo knygelėse. Tačiau šiame žaidimukyje reikės pasitelkti vikrumą, nes ištuštėjus senelio pūslei, žaidimas baigsis. Taigi sėkmės laistant baltą sniegą, geltonu sysaliuku. Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Kalėdiniai žaidimai.

 

Kalėdiniai žaidimai - Ho Ho Ho Yellow Snow valdymas ir pagalba: 

Kalėdų snelio daikčiuką ir sysiuko srovele valdysite pele. Pasirinksite pirmąjį skaičių ir laikydami KAIRĮ pelės klavišą, vedžiosite skaičius.

 

Jeigu, žaisdami serijos Kalėdiniai žaidimai , žaidimą Ho Ho Ho Yellow Snow, atradote kokių nors gudrybių, patyrėte puikių įspūdžių ar pasiekėte įsupūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Kalėdiniai žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Kalėdiniai žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Kalėdiniai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje KALĖDINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Kalėdiniai žaidimai administracija  

 


Balsavimas

Žiūrėta: 14468   |   Balsų: 14   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-12-24 fainas bet pagalvojus usknisa
by aaaaaaaaaaaa
2011-02-01 geras
by airidas
2010-12-21 fuuu koks durnas zaidas as gyvenime neesu tokiu macius.. fuuuuuuuuuu
by fuuu
2010-12-08 visa perejau ir labai lengvas :D
by povas
2010-11-03 nieko gero :GERAI KAD LAIKAS NEITU vatada gal ir geras zaidas butu
by karile
2009-12-17 viai neko
by j,jklklk

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai