Pradžia » » Siaubo žaidimai - Ghostscape

Siaubo žaidimai - Ghostscape 

 

 

Nemokami-zaidimai.lt administracija įspėja, kad skiltis SIAUBO ŽAIDIMAI skirta stiprių nervų asmenims, pageidautina sulaukusiems 18 metų. Jei jūs nesate stiprių nervų ir sulaukę pilnametystės, maloniai prašome palikti skiltį siaubo žaidimai. Pasilikdami skiltyje SIAUBO ŽAIDIMAI, patvirtinate savo puikią nervų būklę ir pilnamatystę (esate sulaukęs/usi 18 metų, arba esate prižiūrimas ir/arba gavęs tėvų/globėjų pritarimą/sutikimą žaisti aukščiau minėtus žaidimus).
Šis įspėjimas leidžia mums t.y nemokami-zaidimai.lt adminsitracijai neprisiimti jokios atsakomybės del poveikio silpnų nervų žmonėms ir nepilnamečių, kurie lankosi kategorijoje SIAUBO ŽAIDIMAI.

 

Siaubo žaidimai - Ghostscape

Siaubo žaidimai - Ghostscape aprašymas:

Tai pats tikriausias siaubo žaidimas ir nekyla jokių abejonių, kodėl jis atsirado kategorijoje Siaubo žaidimai. Pagrindinis tikslas yra išeiti iš siaubingo pastato, kuriame vaiduokliai daro ką nori, juda daiktai, poltergeistai neduoda ramybės, o dvasios ramiausiai skraido po namus. Taip, tai tikras siaubo namas į kurį niekas nenorėtu patekti naktį. Namas yra 2 aukštų ir kiekviename iš jų yra keli kambariai pilni paslapčių ir vaiduoklių. Vaikščiodami po juos rinksite įvairius daiktus, įrankius ir raktus, kurie padės atrakinti reikiamas duris. Taip pat jūsų užduotis yra fotografuoti viską, kas yra neįprasta šiame name. Kadangi jame beveik viskas yra keista ir neįprasta, tai fotoparatui neteks ilsėtis. Žaidime labai pravers pastabumas, loginis mąstymas ir strategavimas. Teks pasukti galvą ką po ko reikia daryti, kad viskas vyktų pagal planą ir būtų galima išsinešdinti iš namo. Iš esmės tokie žaidimai , kuriuose reikia išeiti iš namo yra gana nuobodūs, tačiau Ghostscape tikrai neleis nuobodžiauti. Pats žaidimas nėra ilgas, jeigu viskas vyksta pagal planą, taigi jam pasibaigus norisi pažaisti kažka panašaus. Nepatariame žaisti be garso, nes audio takelis žaidime labai įspūdingas.
NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Siaubo žaidimai.

 

Siaubo žaidimai - Ghostscape valdymas ir pagalba: 

Žaidimas, kaip ir kiti žaidimai "išeik iš patalpos", yra valdomas pele, renkant daiktus ir spaudžiant ant krypties rodyklių.

 

Jeigu žaisdami serijos Siaubo žaidimai žaidimą, Ghostscape, atradote slaptų praėjimų, buvote žiauriai išgąsdinti ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Siaubo žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Siaubo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Siaubo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Siaubo žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje SIAUBO ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Siaubo žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Siaubo žaidimai.
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 63182   |   Balsų: 120   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai