Pradžia » » Siaubo žaidimai - Haunted House

Siaubo žaidimai - Haunted House 

 

 

Nemokami-zaidimai.lt administracija įspėja, kad skiltis SIAUBO ŽAIDIMAI skirta stiprių nervų asmenims, pageidautina sulaukusiems 18 metų. Jei jūs nesate stiprių nervų ir sulaukę pilnametystės, maloniai prašome palikti skiltį siaubo žaidimai. Pasilikdami skiltyje SIAUBO ŽAIDIMAI, patvirtinate savo puikią nervų būklę ir pilnamatystę (esate sulaukęs/usi 18 metų, arba esate prižiūrimas ir/arba gavęs tėvų/globėjų pritarimą/sutikimą žaisti aukščiau minėtus žaidimus).
Šis įspėjimas leidžia mums t.y nemokami-zaidimai.lt adminsitracijai neprisiimti jokios atsakomybės del poveikio silpnų nervų žmonėms ir nepilnamečių, kurie lankosi kategorijoje SIAUBO ŽAIDIMAI.

 

Siaubo žaidimai - Haunted House

Siaubo žaidimai - Haunted House aprašymas:

Žaidimo tikslas: surasti mergaitės sielą mirtimi dvelkiančiame name. Kaip ir priklauso visiems žaidimams iš kategorijos siaubo žaidimai, šis flash'iukas neleis ramiai ir šaltais nervais džiaugtis ramiu žaidimu. Įvairūs krebždesiai, vaiduokliai ir siaubingi ženklai įvarys baimės, kad net akys ašaros. Ir iš tiesų, žaidimo kūrėjai pasistengė, kad žaidėjams būtų tikrai baisu.
Žaidimo pradžioje yra pateikiama kraupi istorija, kuri neturi didelės reikšmės žaidimo eigai. Pats žaidimas vyskta renkantis rodykles, kurios vedą į vieną ar kitą namo kambarį, kuriame atsiveria vis kitas, siaubingas vaizdas kol galiausiai surandate mirtimi persmelktą mergaitę. Šis žaidima dar kartą įrodys, kad Siaubo žaidimai- tik tvirtų nervų žmonėms. Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Siaubo žaidimai.

 

Siaubo žaidimai - Haunted House valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, renkantis rodykles, vedančias į namo kambarius. Patarimas: žaidimo metu atydžiai stebėkite ženklus ir sekite nurodymus.

 

Jeigu žaisdami serijos Siaubo žaidimai žaidimą, Haunted House, atradote kokių nors gudrybių, buvote žiauriai išgąsdinti ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Siaubo žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Siaubo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Siaubo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Siaubo žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje SIAUBO ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Siaubo žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Siaubo žaidimai.
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 67218   |   Balsų: 111   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai