Pradžia » » Arcade žaidimai - Rise Of Atlantis

Arcade žaidimai - Rise Of Atlantis

 

 

Arcade žaidimai - Rise Of Atlantis

Arcade žaidimai - Rise Of Atlantis aprašymas:

Žaidime keliausite po pasaulio žemėlapį ir atsidursite vis kitoje senovės imperioje. Čia jūsų lauks žaidimas, kuriame reikės keisti ikonas vietomis taip, kad į vieną horizontalią arba vertikalią ašį atsistotų trys vienodos ikonos. Kai taip atsitinka, jos išnyksta ir pelnote taškus. Kiekviename lygyje tarp ikonus yra išdėliotos piešinio detalės, kurios leidžiasi žemyn kartu su ikonomis. Kai jos pasiekia lango apačią, persikelia į senovinį piešinį. Taigi užduotis yra sudėlioti kampe matomą vaizdą ir patekti į kitą senovės imperiją. Tai padaryti padės ir įvairūs bonusai - žaibai, bombos ir pan, kurie pasitarnaus kriitnėje situacijoje. Tačiau nepamirškite, kad apačioje bėga jūsų laikas, skirtas užduočiai. Sėkmės, kategorijos Arcade žaidimai lankytojai!

Arcade žaidimai - Rise Of Atlantis valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, spaudžiant ant dviejų ikonų paeiliuj.

Jeigu, žaisdami serijos Arcade žaidimai, žaidimą Rise Of Atlantis pasiekėte aukštą rezultatą ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Arcade žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Arcade žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Arcade žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Arcade žaidimai, nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ARCADE ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Arcade žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių - tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai keidžia pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Arcade žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 5013   |   Balsų: 8   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-11-05 seip tai nieko game bet nera kas veikti pereiti visa game
by nunas
2011-07-23 na visai nieko reikia pasukti smegenis
by geras
2011-07-03 geras game
by goda

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai