Pradžia » » Sporto žaidimai - Krepšinis

Sporto žaidimai - Krepšinis
Sporto žaidimai: Krepšinis

Žaidimo Krepšinis - taisyklės:
Žaidimo taisyklės labai paprastos - metate kamuolį, pataikote į krepšį, užsidirbate taškų, keliaujate į sekantį lygį. Su kiekvienu lygiu, krepšinio lenta bus vis labiau nutolusi nuo metikų, tad ir pataikyti bus sunkiau.

Žaidimo Krepšinis - valdymas:
Žaidimą valdyti galite dvejopai, arba mygtukų pagalba (t.y. 1, 2, 3) kurie atitinka metančiųjų numerius, arba pėlės pagalba, užvesdami ir spausdami ant norimo atlikti metimą žaidėjo.

Žaidimo Krepšinis - gudrybės: 
Valdyti žaidimą klavišais (mygtukais) yra kur kas patogiau ir metimai atliekami tiksliau. Paspauskite ant mygtuko ir laikykite tol, kol nenorėsite išmesti kamuolio. Bandykite taikyti, kad įmestumėte "kiaurus" - tuomet gausite daugiau tašku. Pataikius 3 iš eilės metimus gaunate bonusą. Keturi iš eilės įmesti kamuoliai uždega lanką - tuomet prasideda dar didesni bonusai. Jei bežaisdami atrasite dar kokių nors gudrybiū ar patobulinimū, bukite faini, parašykite komentaruose.

Kitos Krepšinis - pastabos:
Jei žaisdami užsidirbsite pakankamai taškų, būsite įrašyti į žaidimo KREPŠINIS garbės lentą.
Pastabos ir pasiūlymai:
Jei portale NEMOKAMI-ZAIDIMAI neradote norimo žaidimo ir/arba norėtumėte matyti vieną ar kita žaidimą kategorijoje sporto žaidimai - maloniai prašome parašyti mums. Kuo skubiau patenkinsime sporto žaidimų fanatų norus. Smagaus žaidimo ir sėkmės!
 
www.nemokami-zaidimai.lt

Balsavimas

Žiūrėta: 43347   |   Balsų: 117   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai