Pradžia » » Arcade žaidimai - Tower Solitaire

Arcade žaidimai - Tower Solitaire 

 

Arcade žaidimai - Tower Solitaire

Arcade žaidimai - Tower Solitaire aprašymas:

Viduramžių bokštai atrodo stebuklingai, tačiau jiems pamatyti, reikės laimėti Solitaire partiją ir panaikinant visas korteles. Žaidimas yra gana paprastas, bet jums reikia derinti strategija ir planavimą, naudoti kortas apgalvotai, kad surinkti kuo daugiau taškų.
Kortas pašalinsite dėdami aukštesnes arba žemesnes ant bokšte matomų. Tūzas - atiitnka ir tūzą ir vientą, todėl gali būti dedamas ant karaliaus arba dvejeto. Žaidime sulauksite ir tuščių kortų, kurios leis uždėti bet kokią kortą. Sėkmės ir neskubėkite, nes kortų žaidimai reikalauja atydumo.

Arcade žaidimai - Tower Solitaire valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele.

Jeigu, žaisdami serijos Arcade žaidimai, žaidimą Tower Solitaire pasiekėte aukštą rezultatą ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Arcade žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Arcade žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Arcade žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Arcade žaidimai, nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ARCADE ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Arcade žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių - tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai keidžia pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Arcade žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 16189   |   Balsų: 11   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2011-06-17 gal ir nieko
by lina

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai