Pradžia

Veiksmo žaidimai - Ricochet Kills  

 


Veiksmo žaidimai - Ricochet Kills


 

Veiksmo žaidimai - Ricochet Kills aprašymas:

Tai žaidimas, kuriame susijungia šaudyklės žaidimai, loginiai žaidimai ir veiksmo žaidimai! Turėsite planuoti, strateguoti kaip padaryti, kad su keliomis kulkomis nušautumėte dvigubai daugiau priešininkų. Atrodo sunku, tačiau nėra neįmanoma, nes visagalė fizika žaidime bus geriausia tavo draugė. Apskaičiuok ir įvertines atstumus šauk taip, kad kulka rekošetuotų ir pasiektu net kelis taikinius. 
Tavęs laukia daugybė skirtingų lygių, įvairių netikėtų situacijų ir išbandymų. Svarbiausia šiame žaidime kantrybė ir strategija - tai tavo raktas į sėkmę. Beje, nepamirškite pasigirti kiek lygių pavyko įveikti. Sėkmės!

Veiksmo žaidimai - Ricochet Kills valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, spaudžiant KAIRĮ klavišą atlikti šūvį.

Jeigu žaidime Ricochet Kills, kurį pristato kategorija Veiksmo žaidimai, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Veiksmo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Veiksmo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Veiksmo žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje VEIKSMO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos
Veiksmo žaidimai .  

 

Visada Jūsų kategorijos Veiksmo žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 9893   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai