Pradžia » » Linksmi žaidimai - Paperplane

Linksmi žaidimai - Paperplane

Linksmi žaidimai - Spaperplane

Linksmi žaidimai - Paperplane aprašymas:

Prisiminkite, kaip darželio arba mokyklos laikais, galvoje buvo vienas dalykas- žaidimai . Vienas iš jų visada buvo lėktuvėlių laidymas. Nenuostabu, kad šia pramoga užsiema ir vyresnių klasių mokiniai ar net darbuotojai savo ofisuose. Šiame flash žaidime, iš kategorijos linksmi žaidimai, užsiimsite būtent lėktuvėlių laidymu. Veiksmas vyks būtent ofise, pilname įvairių kliūčių, jūsų skraidančiam kūriniui: ventiliatorius, sienos, lubos, grindys, kaminai, supynės- visa tai neleis lėktuvėliui skristi, kaip sviestu patepus. Iš tiesų, teks bandyti ne vieną dešimtį kartų, kol pavyks tinkamai paleisti popierinį lėktuvėlį. Tik atrodo, kad tai lengva, bet šis vietoj, kad skridęs, neria žemyn arba atvirkščiai- trenkiasi į lubas. Kai galiausiai tinkamai paleisite lėktuvėlį, pamatysite, kad skrydžio "trasa" sudaryta iš dviejų dalių: kambario ir lauko arba kiemo. Norint išskristi į lauką, reikia pataikyti pro langą, tačiau tai padaryti yra ypač sunku. Retai kada žaidimai pareikalauja tiek kantrybės ir laiko, kad galėtum pasiekti gerą rezultatą.
Skraidinant lėktuvėlį, jis kerta raudoną liniją, kuri jam duoda papildomos inercijos. Stenkitės, kad lėktuvėlis būtų paleistas maždaug iš vidudrio kambario. Tokiu atveju, išvengstie kontakto su lubomis arba grindimis. Kai galiausiai pataikysite pro langą, pateksite į lauką. Jeigu pasiseks, kaminas išmes jūsų lėktuvėlį į orą ir jis įgaus pagreitį. Jis praskris virš supynių ir t.t. Šiame, kategorijos Linksmi žaidimai , egzempioriuje taip pat yra skiriami taškai, aišku už nuskristą kelią. NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS! Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai.

 

Linksmi žaidimai - Paperplane valdymas ir pagalba:

Paperplane yra valdomas pele: paspaudus KAIRYJĮ mygtuką ant lėktuvėlio, jį paimsite į ranką. Tuomet mosikuokite į šonus (užsimokite) ir priartėję prie linijos, dar kartą spustelkite DEŠINYJĮ klavišą.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Paperplane, atradote kokių nors gudrybių, nuskridote didelį atstumą ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, kategorijos Linksmi zaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 8909   |   Balsų: 11   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2009-02-13 cccccccoooooooooollllllllllllllllllllllll
by gretuzikas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai