Pradžia » » Linksmi žaidimai - Cursor

Linksmi žaidimai - Cursor 

 Linksmi žaidimai - Cursor (liet. Kursorius)

Linksmi žaidimai - Cursor (liet. Kursorius) aprašymas:

Žaidimas, paprastas kaip 2x2: vedžiojate savo pelytės kursoriumi žmogui anapus ekrano po nosimi ir taip jį vedate iš kantrybės. Kas bus, kai jį užknisite negyvai, pamatysite patys. Tai tikriausiai pats trumpiausias kategorijos Linksmi žaidimai atstovas, bet užtinkriname jus, kad tikrai ne pats prasčiausias. Šis žaidimas (o gal geriau jį reiktų vadint flimuku) didžiausią įspudį palieka dėl savo orginalumo. Nemokami zaidmai .lt administracija dar nėra mačiusi tokio paprasto ir linksmo žaidimo, todėl nusprendėme jį pasiūlyti ir jums.
Taigi tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai .

 

Linksmi žaidimai - Cursor (liet. Kursorius) valdymas ir pagalba: 

Žaidime valdymo beveik nėra. Tiesiog jums reiks pelytės kursoriumi (rodyklyte) vedžioti vyrukui po nosimi, kol jis nebeištvers

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai , žaidimą Cursor, atradote kokių nors gudrybių, ar tiesiog šis žaidimas jums sukėlė gerų emocijų, nepatingėkite ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, NEMOKAMI-ZAIDIMAI.LT administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 20351   |   Balsų: 33   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai