Pradžia » » Linksmi žaidimai - Sittin' At A Bar

Linksmi žaidimai - Sittin' At A Bar 

 Linksmi žaidimai - Sittin' At A Bar (liet. Sėdėjimas prie baro)

Linksmi žaidimai - Sittin' At A Bar (liet. Sėdėjimas prie baro) aprašymas:

Tikriausiai šis žaidimas galėtų papildyti kategoriją Žaidimai suaugusiems, o ne Linksmi žaidimai, tačiau jis tikrai per linksmas, kad būtų tik suaugusiems. Ar atsimenate žaidima Homerun? Esmė tikrai panaši: esate girtas vyrukas, kuriam jau lyg ir laikas namo, tačiau jis vis galvoja, kodėl nepakelti dar vieno bokalo. O juk bare tokia smagi kompanija, o dar ta muzika fone.... Mmmmm..... Jo laimei per barą vis praskrenda po bokalą alaus ir jis stveria jį ir pila į skrandį. Deja pakelti bokalą, kuris skrenda milžinišku greičiu, kai esi girtas "kaip tapkė" nėra labai lengva. Jūs svyruosite į kairę ir į dešinę ir gaudysite bokalus, kol nebeišlaikęs veikėjas smigs prie baro. Matyt dėl baisios išvaizdos ir aukščiausio girtumo laipsnio, o gal dėl sukeltų muštynių, po kurių kraujas ant marškinėlių vis dar "puošia" vyruką, jį policija išveža tiesiai į nuovadą. O gal į blaivyklą... =)
Savaime suprantama, už išsilaikyta laiką už baro, skaičiuojami taškai. Taigi NEPAMIRŠKITE pasigirti rezultatais.
Čia tikriausiai turėtume būti visuomeniški ir pasakyti, kad alkoholis deja nėra žaidimai, todėl  būkite protingi ir, jeigu neturite 18 metų, gerkite alų tik virtualiai, leisdami laiką nemokami-zaidimai.lt portale. Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai.

 

Linksmi žaidimai - Sittin' At A Bar (liet. Sėdėjimas prie baro) valdymas ir pagalba: 

Valdyti girtąjį vyruką jums reiks tik 3 klavietūros klavišų: SPACE- gaudysite bokalą, RODYKLĖMIS į dešinę ir į kairę, stengsitės išlaikyti pusiausvyrą.
Patarimas: stenkitės griebti bokalą, kai esate kuo vertikalesnėja padėtyje- taip bus lengviau išlaikyti pusiausvyra, kai alus jau bus skrandyje.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Sittin' at a bar, atradote kokių nors gudrybių, išbuvote ilgą laiką už baro, ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai, atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ŽAIDIMAI.


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai.
 

 

 

Visada Jūsų, NEMOKAMI-ZAIDIMAI.LT administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 18270   |   Balsų: 8   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai