Pradžia » » Mokomieji žaidimai - Paper Planes

Mokomieji žaidimai - Paper Planes

 

 

 

 

Mokomieji žaidimai - Paper Planes

Mokomieji žaidimai - Paper Planes aprašymas:

Manote, kad puikiai lankstote lėktuvėlius, kurie gali nuskristi per visą klasę tiesiai į mokytoją? Puiku, bet nemokami-zaidimai.lt ir kategorija Mokomieji žaidimai pristato naujieną- žaidimą Paper Planes. Žaidime išmoksite išlankstyti 5 rūšių lėktuvėlius, kurie galės nuskristi įspūdingus atstumus. Aišku lankstyti irgi nebus lengva, nes lėktuvėliai yra sudėtingų formų ir teks gerokai pavargti kol išlankstysite, pavyzdžiui, naikintuvą. Tikimės, kad šis mokomasis žaidimas jums padės ir išmoksite naujų lankstymo būdų. Lauksime kategorijoje Mokomieji žaidimai.

Mokomieji žaidimai - Paper Planes valdymas ir pagalba: 

Žaidime valdymo nėra- jums tereikia pasirinkti lėktuvėlio modelį ir pamatysite, kaip jį lankstyti.

 

Jeigu, žaisdami serijos Mokomieji žaidimai , žaidimą Traveler IQ, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje, sužinojote naujų dalykų ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Mokomieji žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Mokomieji zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Mokomieji zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Mokomieji žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MOKOMIEJI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Mokomieji žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Mokomieji žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 11454   |   Balsų: 12   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-08-23 dieve neidomu per lengva
by deimante
2011-05-08 imanoma jei stpaudinesi ir spaudinesi (turbut niekas manes nesupranta)
by agdsehrpt4owr
2010-12-18 EDVI KVAILY O AS SPEJAU......
by GABIJA
2010-12-17 nelabei patinka
by Emilija
2010-11-03 CIA RODO PERGRIEITAI IR SULANKSTIT NEI VIENO NEIMANOMA
by EDVIS

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai