Pradžia » » Muštynių žaidimai - Bush Vs Kerry

Muštynių žaidimai - Bush Vs Kerry 


Muštynių žaidimai - Bush Vs Kerry

Muštynių žaidimai - Bush Vs Kerry aprašymas:

Štai ir vėl galėsite išlieti susikaupusį pyktį ant įžymių žmonių. Tikriausiai pagal pavadinimą tampa aišku, kad tie žmonės bus George Bush'as ir John Kerry's. Abudu yra buvę Amerikos prezidentai ir, savaime aišku, politikos priešininkai. Na ir štai atsirado galimybe jiems išsiaiškinti ne vien politiniais sprendimais, bet ir tikra kova. Mes esame tikrai, kad tokie politiniai žaidimai vyksta tik nemokami-zaidimai.lt portale. 
Žaidimas Bush Vs Kerry suteikia galimybe išbandyti tiek G.Bush'o kūmščius, tiek ir J.Kerry'o. Puiku tai, kad nors ir trumpas žaidimas, bet siūlo nemažai įvairių smūgių ir kovos taktikų. Taigi tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Muštynių žaidimai.

 

Muštynių žaidimai - Bush Vs Kerry valdymas ir pagalba: 

Šis žaidimas iš kategorijos Muštynių žaidimai valdomas klavietūros klavišais: A- smūgis iš kairės, D- smūgis iš dešinės, W- smūgis iš viršaus, S- smūgis iš apačios. SPACE klavišas- ginyba ir leidžia atstatyti jėgas.

 

Jeigu, žaisdami skilties Muštynių žaidimai , žaidimą Bush Vs Kerry, stipriai išmalėte Kerrio arba Busho veidus ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Muštynių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Muštynių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Muštynių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Muštynių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MUŠTYNIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Muštynių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Muštynių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos muštynių žaidimai administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 14042   |   Balsų: 14   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai