Pradžia » » Muštynių žaidimai - K-FED

Muštynių žaidimai - K-FED 


Muštynių žaidimai - K-FED

Muštynių žaidimai - K-FEDaprašymas:

Šis žaidimas, kurį jums pristato kategorija Muštynių žaidimai leis nuleisti garą ir pasišvaistyti kumsčiais. Įdomiausia yra tai, kad jūsų priešininkai bus Britney Spears, jos vyras Kevin Federline ir netgi jų kūdikis.
Žaidimo esmė yra ta, kad esate klubo apsauginis ir kaip dažnai būna, pasirodo kietas "bičelis" kuriam negalioja jokia eilė ar kitos klubo taisyklės. Tokie vyrukai siutina ne tik aplinkinius, bet ir apsauginius. Negana to jis bando jūsų kantrybę ir kaip galėdamas išsidirbinėja. Na ir štai ateina laikas į darbą paleisti kumščius. Mušitės be gailesčio, o kova bus žūtbūtinė. Vidury muštynių prisijungs ir pati Britney Spears. Jai klius ne ką mažiau. Galiausiai "kietasis" vyrukas bus sutriuškintas, o jūsų ir klubo garbė apginta. Taigi tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Muštynių žaidimai.

 

Muštynių žaidimai - K-FED valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele: kairysis klavišas- smūgis, o valdant pelę, valdysite kumščių padėtį

 

Jeigu, žaisdami skilties Muštynių žaidimai , žaidimą K-FED, smagiai pagražinote prišininkų veidelius ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Muštynių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Muštynių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Muštynių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Muštynių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MUŠTYNIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Muštynių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Muštynių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos muštynių žaidimai administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 17910   |   Balsų: 32   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2012-04-25 is sito zaidimo dalima numirt/?
by arminas
2011-02-10 normalus
by lvkfdg
2011-01-16 ssssssssuuuuuuuuuuuddddddddaaaaaaassssss
by sdadsad
2010-05-09 cool geresnio mustyniu zaido nelabai rasi
by dj krtuta
2009-10-31 BYBIS
by LINA
2009-10-31 by rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
by gina
2009-10-31 by aaaaaaa
by asta
2009-10-27 NERAUNA :(
by NO NAME
2009-10-26 Ws ne*nemokami zaidimai -geriausi*ogas zaidimukas:)man [atiko kajp ant galio jo galwa nuskrido:DDDD Galetu ilgesnis but ;DDD
by Braske:*@
2009-10-09 labai geras
by benas
2009-09-06 hainas
by By greta
2009-06-20 geras
by kkk
2009-06-17 man patiko tik kad labai trumpas
by Arturas
2009-06-17 nelabai ydomus
by BY

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai