Pradžia » » Moto žaidimai - Bike Mania

Moto žaidimai - Bike Mania

 

Moto žaidimai - Bike Mania

 

Moto žaidimai - Bike Mania aprašymas:

Jau dabar galite džiaugtis visais motociklų teikiamais malonumais net neišeidami iš namų. Netikite? Išmėginkite kategorijos Moto žaidimai teikiamus malonumus. Šiandien jums siūlome žaidima Bike Mania. Tai puikus žaidimas mėgstantiems neperkrauti savo galvos, leidžiantis atsipalaiduoti ir neįdedant daug pastangų puikiai praleisti laiką. Visi, kas yra bandę Elastomania, žino apie ką eina kalba. Dauguma nemokami-zaidimai.lt komandos narių laisvalaikiu važinėja motociklais, todėl šis sportas mums labai artimas ir mes džiaugiames, kad galime pasiūlyti ir jums pasidžiaugti motokroso malonumais.
Žaidimas kaip ir kiti panašaus žanro žaidimai yra gana paprastas- motociklu stengsitės įveikti trasą, laikydami pusiausvyrą ir nenukrisdami nuo jo. Nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, tačiau neišbandęs nesužinosi. Taigi sėkmės visiems ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Moto žaidimai.

 

Moto žaidimai - Bike Mania valdymas ir pagalba:

Šis kaip ir kiti panašūs žaidimai yra valdomas rodyklėmis: AUKŠTYN- akseleratorius, ŽEMYN- stabdys, į KAIRĘ- kelti priekinį ratą, į DEŠINĘ- lenktis į priekį. 

 

Jeigu, atlikdami triukus žaidime Bike Mania, atradote kokių nors gudrybių, atlikote puikių šuolių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą ir perėjote neįtikėtinai daug lygių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Moto žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Moto žaidimai, astovą. Tad netingėkite ir rašykite!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Moto žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MOTO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Moto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Moto žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Moto žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 10290   |   Balsų: 30   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2009-12-02 normal
by lux
2009-11-17 normaliai
by kestiniukas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai