Pradžia » » Lenktyniniai žaidimai - Deady Race

Lenktyniniai žaidimai - Deady Race 

Lenktyniniai žaidimai - Deady Race (liet. Tėviškos lenktynės)

 

Lenktyniniai žaidimai - Deady Race aprašymas:

Na štai, dar vienas žaidimėlis papildantis mūsų ir taip gausi1 kategoriją Lenktyniniai žaidimai. Šis- ypač smagus, nes nereikia nei per daug galvoti, nei būti įsitempusiam. Jūs tiesiog lėksite miesto gatvėmis ir kas visai nebūdinga lenktynių žaidimams- darysite nuostolius ir kelsite anarchiją mieste. Taip taip, čia ir yra smagumas- traiškysite pėsčiuosius, stumdysite mašinas ir t.t. Lėkdami trasa rasite įvairių daikų, pvz: ginklų, šarvus, NOS, pinigus ir t.t. Nepamirškite, kad šiame lenktynų žaidime už nutrenktus pėsčiuosius ar padarytą žalą jūs neprarasite pinigų, o atvirkščiai- gausite. Vėliau už surinktus pinigus galėsite tiuninguoti savo lenktyninį bolidą.
Deja yra viena bėda: kažkam jūsų keliama anarchija visai nepatinka ir trasoje dažnai sutiksite priešiškai nusiteikusias, jus bombarduojančias, mašinas. Su jomis susidoroti nebus lengva, nes jų paleisti šoviniai akimirksniu tirbdo jūsų šarvus. Aišku niekam nepaslaptis, kad nemokami-zaidimai.lt lankytojai, o ypač kategorijos lenkytniniai žaidimai mėgėjai, puikiai susitvarko su tokiomis užduotimis, todėl sėkmės jums!
Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją lenktyniu zaidimai.

 

Lenktyniniai žaidimai - Deady Race  valdymas ir pagalba:

Deady Race valdymas- kaip du kart du. Nereiks naudoti net rodyklių, nes viskas vyks valdant pele. Kylsite aukštyn- automobilis greitės, žemyn- lėtės. Aišku, judėjimas į šonus leis daryti posūkius. Manome, kad neapkraunantis žaidėjo valdymas- tikrai svarbus žaidimo kokybei, todėl stengsimės visuomet pateikti žaidimus, kurių valdymas būtent toks.
Patarimas- kitas mašinas taranuokite šonu, nes, jeigu tai darysite iš galo, ji sprogs ir kartu susprogdins jūsų automobilį. Taip pat venkite avarijų su naftovežiais, nes šie tikrai susprogdins ir jus. 

 

Jeigu, lakstydami po miestą žaidime Deady Race, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, perėjote neįtikėtinai daug lygių nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Lenktyniniai žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Lenktynių žaidimai, astovą. Tad netingėkit ir rašykit!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Lenktyniniai žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LENKTYNIŲ  ŽAIDIMAI.

 

Visada Jūsų, kategorijos LENKTYNIŲ ŽAIDIMAI, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 68411   |   Balsų: 81   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai