Pradžia » » Lenktyniniai žaidimai - Stunt Dirt Bike

Lenktyniniai žaidimai - Stunt Dirt Bike 

Lenktyniniai žaidimai - Stunt Dirt Bike (liet. Triukų motociklas)

 

Lenktyniniai žaidimai - Stunt Dirt Bike aprašymas:

Ar kada nors pasvajojote, kaip būtų puiku palakstyti su krosiniu motociklu ar keturračiu? Jeigu taip, tai valio- jūsų svajonės pildosi, nes nuo šiol jums tereiks užsukti i kategoriją lenktyniniai žaidimai ir pasirinkti flash žaidima Stunt Dirt Bike. Visa nemokami-zaidimai.lt administracija labai mėgsta laisvalaikį leisti važinėdami keturračiais, na, o, kai orai subjūra, į pagalbą ateina lenktyniniai žaidimai. Todėl ir nusprendėme, kad puiku būtų ir su jumis pasidalinti šiuo žaidimu.
Kadangi tai nėra pats parasčiausias pasivažinėjimas po kiemą, teks rinktis žaidimo strategiją. Turėsite galimybę pasirinkti su krosiniu motociklu ar keturračiu įveikinėsite trasas. Žaidimo eigoje, pagal trasos caharkteristikas galėsite kaitalioti šiuos motociklus.
Žaidimo eiga ir tikslas paprasti- įveikinėti trasas ir kliūtis ir taip kilti lygiais. Aišku, kaip ir minėjau, galima keisti motociklus, jeigu trasa pasirodo netinkama kuriam nors iš jų. Kildami lygiais galėsite papildomai atrakinti kitų ekstremalių transporto priemonių.
Lenktynių žaidimai ne visada žavi savo apipavidalinimu. Skirtingai nuo kitu, Stunt Dirt Bike nudžiugins jus puikia grafika ir gražia, besikeičiančia aplinka.
Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją lenktyniu zaidimai.

 

Lenktyniniai žaidimai - Stunt Dirt Bike  valdymas ir pagalba:

Stunt Dirt Bike valdymas vyksta rodyklėlėmis: AUKŠTYN- važiuojate į priekį; ŽEMYN- stabdote arba važiuojate atgal; į KAIRĘ- lenkiatės atgal;  į DEŠINĘ- lenkiatės į priekį.
Taip pat žaidime svarbūs ir šie klavišai: SPACE- paleidžiate lygį numirę, R- restartinat lygį, P- pauzė.
Kaip matote valdymas nelabai skirasi nuo kitų žaidimų priskirtų grupei lenktynių žaidimai. Manome, kad neapkraunantis žaidėjo valdymas- tikrai svarbus žaidimo kokybei, todėl stengsimės visuomet pateikti žaidimus, kurių valdymas būtent toks.

 

Jeigu, lakstydami su keturračiais ir motociklais žaidime Stunt Dirt Bike, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, perėjote neįtikėtinai daug lygių, o gal atrakinote naujų motociklų, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Lenktyniniai žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Lenktynių žaidimai, astovą. Tad netingėkit ir rašykit!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Lenktyniniai žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LENKTYNIŲ  ŽAIDIMAI.

 

Visada Jūsų, kategorijos LENKTYNIŲ ŽAIDIMAI, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 44557   |   Balsų: 64   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai