Pradžia » » Kalėdiniai žaidimai - Merry Christmas Ecard 3

Kalėdiniai žaidimai - Merry Christmas Ecard 3

 

Kalėdiniai žaidimai - Merry Christmas Ecard 3

 

 

Kalėdiniai žaidimai - Merry Christmas Ecard 3 aprašymas:

Kalėdos jau visai ne už kalnų ir norisi visus artimus ir draugus pradžiuginti šiuo gražiu metu. Būtent todėl kategorijoje Kalėdiniai žaidimai atsirado ne žaidimas, o E-sveikinimas, kurį bet kada galite nusiųsti pasirinktam gavėjui. Sveikinimas tikrai pakels nuotaiką jį gavusiam žmogui ir privers nusišypsoti, nes jame išvysite kalėdų senelį dainuojanti "Jingle Bells" ir apsuptą kalėdinių briedžių, kurie taip pat traukia šią dainelę. Įdomiausia, kad pats sveikinimo klausytojas galės pasirinkti kokiu stiliumi ir balsu turėtų būti atliekama ši daina. Linkime gražių emocijų šiuo šventišku metu ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Kalėdiniai žaidimai.

 

Kalėdiniai žaidimai - Merry Christmas Ecard 3 valdymas ir pagalba: 

Valdyti E-sveikinimo nereikės, tiesiog KAIRIU pelės klavišu reiks pasirinkti sveikinimo atlikimo stilių.

 

Jeigu, žiūrėdami e-sveikinimą iš serijos Kalėdiniai žaidimai , Merry Christmas Ecard 3, atradote kokių nors gudrybių ar patyrėte puikių įspūdžių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Kalėdiniai žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Kalėdiniai žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Kalėdiniai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje KALĖDINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Kalėdiniai žaidimai administracija  

 


Balsavimas

Žiūrėta: 11818   |   Balsų: 13   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-11-19 super
by Lina
2011-05-10 like
by modys4551
2010-12-30 geras
by roke
2010-12-24 Piriausia su sventem visus , o zaidimai visai nieko ☺
by Augustas
2010-12-08 hip hop pavaro ir roka visai puikiai :D :D
by povas
2010-01-15 ten gerai kaip roka varo
by erika

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai