Pradžia » » Kalėdiniai žaidimai - Serious Santa

Kalėdiniai žaidimai - Serious Santa
Kalėdiniai žaidimai - Seriuous Santa (liet. Rimtasis Senelis)

Kalėdiniai žaidimai - Seriuous Santa (liet. Rimtasis Senelis) aprašymas:

Artėja švenčių metas ir nemokami-zaidimai.lt siūlo lankytojams pasidžiaugti šiuo laikotarpiu. Pristatėme jums naująją rubriką Kalėdiniai žaidimai, na ir aišku tai pirmasis jos atstovas- Seriuous Santa. Nežinome kaip jums, bet nemokami-zaidimai.lt kolektyvui zaidimai žiemos laikotarpiu dažnai praskaidrina nuotaiką, tikimės, kad ir jūs nenuobodžiausite kategorijoje Kalėdiniai žaidimai.
Žaidimas Seriuous Santa yra tikrai  kitoks negu kiti kalėdiniai žaidimai . Čia jūs nemetysite dovanėliu per kaminus ir nepuošite eglutės. Jums teks šaudyti į goblinus! Deje, bet kalėdų senelio ramybę sudrumstė piktieji goblinai, kurie pagrobė elfus, kuriančius žaislus Kalėdoms. Goblinai nori priversti elfus dirbti jiems ir gaminti pavojingus žaislus, kurie sugadintų Kalėdas milijonams vaikų. Bet kalėdų senelis pabuto iš žiemos miego ir nusprendė užkirsti tam kelią ir išgalebėti Kalėdas.
Kaip patys suprantate, Kalėdų gelbėjimas- ne žaidimai ir jums teks sunki užduotis. Viena laimė, kad šis kalėdų snelies yra neprastai ginkluotas ir jo kelyje pasitaiko įvairių naujų ginklų bei kitų gudrybių. Fiziškai Santa irgi puikiai pasiruošęs- užšokti ant namelio stogo, jam vieni juokai. Svarbiausia- nepraleiskite goblinų savo kelyje ir aišku stebėkite aplinką, nes blogiukai gali atakuoti ir iš oro. Džiugu, kad tai tik žaidimai ,o mūsų Kalėdos saugios ir po mažu artėja.
Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Kalėdiniai žaidimai .

 

Kalėdiniai žaidimai - Seriuous Santa (liet. Rimtasis Senelis) valdymas ir pagalba: 

Kalėdų senelį valdysite populiariuoju šaudyklių žaidimų valdymu: W-pašokti    A-į kairę     D-į dešinę. Pele valdysite ginklo kryptį, o DEŠINYS pelės klavišas- šaudys. 

 

Jeigu, žaisdami serijos Kalėdiniai žaidimai , žaidimą Seriuous Santa, atradote kokių nors gudrybių, atlikote ką nors unikalaus ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Kalėdiniai žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Kalėdiniai žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Kalėdiniai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje KALĖDINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Kalėdiniai žaidimai administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 39890   |   Balsų: 59   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai