Pradžia » » Linksmi žaidimai - Max Damage

Linksmi žaidimai - Max Damage

 

 

Linksmi žaidimai - Max Damage

Linksmi žaidimai - Max Damage aprašymas:

Žaidime galėsite išlieti visą susikaupusią energiją, nes jo tikslas- padaryti kuo daugiau žalos, šaudant iš patrankos. Visgi turėsite ribotą šūvių skaičių ir nurodytą kiekį, kiek žalos turite pridirbti, taigi teks gerokai pastrateguoti, kad šūviai nenueitu per niek. Ypač tai pastebėsite vėlesniuose lygiuose, nes pradžioje, žaidimas atrodo labai lengvas ir vaikiškas, tačiau su kiekvienu lygiu tenka sugaišti vis daugiau laiko. O jų iš viso yra 49 ir kiekvienas skirtingas bei pateikiantis vis įdomesnių užduočių. Vėlesniuose lygiuose gausite specialių šovinių- degantys, sprogstantys ir šokinėjantys sviediniai. Jie leis ypač efektyviai gadinti daiktus. 
Nemokami-zaidimai.lt komanda perėjo visą žaidimą ir gali patvirtinti, kad tikrai nepasigailėjo skyrę laiko šiam kategorijos Linksmi žaidimai atstovui.
Linkime ir jums puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai.

 

Linksmi žaidimai - Max Damage valdymas ir pagalba: 

Žaidimas yr valdomas klavietūra: SPACE klavišas- šauti sviedinį, rodyklės AUKŠTYN ir ŽEMYN- reguliuoja šūvio kryptį.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Max Damage perėjote daug lygių, sugadinote daug namų technikos ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 4140   |   Balsų: 10   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2009-11-28 VISAI NIEKO,
by veveve
2009-10-13 asdzxc
by donatas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai