Pradžia » » Linksmi žaidimai - Line Rider

Linksmi žaidimai - Line Rider 

 Linksmi žaidimai - Line Rider (liet. linijų vairuotojas)

Linksmi žaidimai - Line Rider aprašymas:

Nemokami-zaidimai.lt džiaugiasi, galėdami jums pristatyti šį, kategorijos Linksmi žaidimai atstovą . Jeigu žaisite jį pirmą kartą, tai garantuojame, kad liksite sužavėti, o jeigu ne pirmą, tai bent porą valandų tikrai prie jo praleisite.
Artėjant žiemai, kol dar nėra sniego, linksmi zaidimai persikelia į virtualiąją erdvę ir tai padaryti padeta tokie flash zaidimai kaip šis. Nors dar džiaugiatės šiltomis dienomis, bet prasilėkti su rogutėmis internete, tikrai neatsisakysite. Jums tereikia užsukti į skiltį Linksmi žaidimai ir ten rasite šį saldainiuką.
Iš pirmo žvilgsnio, žaidimas, kurio esmė yra iš linijų nupiešti zmogeliukuj kelią, atrodo labai paprastas, tačiau čia tobulai apskaičiuoti visi fizikos dėsniai ir sniego linijomis lekiantis line rider 'is, pataikęs į mažiausią nelyguma kelyje- nulėks nuo rogių. Taigi, kaip jau supratote, turėsite pasitelkti visas fizikos žinias ir stengtis susidoroti su žemės trauka ir kitais dėsniais. Tik, kai tai padarysite, galėsite džiaugtis, kad čiuožikas įveikė visą trasą.

Line Rider aplinka labai primena windows'inės programos, PAINT aplinką. Jūs turite pieštuką, su kuriuo piešiate kelią line rider 'iui ir paspaudę Play mygtuką, pradedate jo kelionę. Pradžioje, tikriausiai, neperprasite šio linksmo žaidimo, tačiau po poros bandymų imsite statyti vis rimtesnes ir sudėtingesnes trasas. Aišku, kad pasiekti tokį  arba tokį lygį, teks nemažai treniruotis.
Beje, reikėtų paminėti ir tai, kad šis žaidimas yra ypač populiarus užsienyje, kaikur netgi organizuojami šio žaidimo turnyrai ar pasirodymai. 

 

Linksmi žaidimai - Line Rider valdymas ir pagalba: 

Line Rider valdymas yra ypač paprastas: su pieštuku piešiate kelią, rankyte- slankiojate po savo piešinį, trikampiu- paleidžiate line rider 'i , kvadratėliu- jį sustabdote, o visa kitą ir taip aišku.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Line rider, atradote kokių nors gudrybių, sukūrėte įspūdingą trasą, atlikotę stulbinantį šuolį ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Nuotykų žaidimai lankytojais, įdėkite savo filmuką į internetą ir parodykite mums. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai, atstovą. Tad netingėkit ir rašykit!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ŽAIDIMAI.

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 14839   |   Balsų: 13   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai