Pradžia » » Linksmi zaidimai - Grįžimas Namo

Linksmi zaidimai - Grįžimas Namo
 Linksmi žaidimai - Grįžimas namo (eng. Homerun)

Linksmi žaidimai - Grįžimas namo (eng. Homerun) aprašymas:

Taip, tikriausiai šis žaidimas turėtų papildyti kategorija Žaidimai suaugusiems, o ne Linksmi žaidimai, tačiau jis tikrai per linksmas, kad būtų tik suaugusiems. Todėl šiandien pristatome patį sunkiausią, komplikuočiausią, linksmiausią ir ilgiausią grįžimą namo. Belieka džiaugtis, kad šitaip namo grįžinėja, ne nemokami-zaidimai.lt lankytojai, o žaidimo Homerun veikėjas. Kaip jau supratote, pagrindinė mintis yra grįžti namo, o tai darys gerokai bare išgėręs, vidutinio amžiaus, sudžiūvęs vyriškis. Jau vien ko verta jo išvaizda! Dėl to, dėl jo juokingos dainos ir dar daug kitų linksmybių Homerun atsidurė kategorijoje Linksmi žaidimai.  
Žaidėjui teks pasitelkti visus savo sugebėjimus, kad išlaikyti vyruką ant kojų. O tai tikrai nėra lengva. Nueiti 60 metru, tai tikrai puikus rezultatas, nes jis eidamas skersgatviu namo, svirduliuoja nuo vieno šono ant kito ir dar dainuoja kažkokią kvailą dainą panašią į: "ha lo lo yhoooo ha lo lo yhooo". Vaizdelis tikrai juokingas. Prisipažinsime, kad nei vienas iš nemokami-zaidimai.lt administracijos narių neatvedė vyruko iki namų. Tikimės, kad skilties Linksmi žaidimai lankytojai tai padarys.

 

 

Linksmi žaidimai - Grįžimas namo (eng. Homerun) valdymas ir pagalba: 

Homerun valdymas pagrįstas pelės valdymu. Vedžiodami pelę kryptimi kairė- dešinė ir atvirkščiai laikysite liksvarą. Kuo toliau vyrukas nueis, tuo sunkiau taps jį išlaikyti, o valdyams taps jautresnis. 
Patarimas: stenkitės sugauti vyruko liksvarą, kai jis stovi vertikaliai (išsitiesęs) ir nejudinkite pelės. Taip išlošite papildomus 5-10 metrų, kol jis vėl pradės svirduliuoti. Tikimės, kad jums pavyks jį parvesti namo, o skiltis Linksmi zaidimai taps dar mėgemesnė.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Homerun, atradote kokių nors gudrybių, nuėjote ilgą atstumą, ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai, atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai.
  

 

 

Visada Jūsų, NEMOKAMI-ZAIDIMAI.LT administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 22259   |   Balsų: 19   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai