Pradžia » » Lietuviški žaidimai - Lietutis

Lietuviški žaidimai - Lietutis


 

Lietuviški žaidimai - Lietutis


Lietuviški žaidimai - Lietutis aprašymas:

Kaip prieš 10 metų atėjo mada siųsti trumpasias žinute ar rašyti internete komentarus "šveplakalbe", taip dabar ateina naujas iššūkis - nebedarkyti gimtosios kalbos ir rašyti taisyklingai. Tačiau.... Grįžti prie senųjų įpročių gerokai sunkiau negu įsisavinti naujas blogybes. O tam, kad būtų lengviau, skiltis Lietuviški žaidimai pristato puikų Lietuvos žaidimų kūrėjų darbą pavadinimu "Lietutis". Tai žaidimas, kurio metu turėsite taisyklingai parašyti ekrane matomus lietuviškus žodžius. Kuo greičiau ir taisyklingiau tai padarysite, tuo daugiau taškų gausite. Lietutis - žaidimas, kuris leis ne tik pasitikrinti savo žinias ir rankų miklumą, bet ir pasivaržyti su savo draugais, kurie galbūt yra tikri beraščiai!

Lietuviški žaidimai - Lietutis valdymas ir pagalba:

Žaidimo lange reikia taisyklingai (su visom lietuvybėm) įvesti ekrane matomus žodžius. 

Jeigu, žaisdami kategorijos Lietuviški žaidimai , žaidimą Lietutis, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patyrimais su kitais kategorijos Lietuviški žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Lietuviški žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Lietuviški žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Lietuviški žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LIETUVIŠKI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Lietuviški žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Lietuviški žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Lietuviški žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 2304   |   Balsų: 3   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2011-05-04 nesamone
by 333333333333333

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai