Pradžia » » Lenktyniniai žaidimai - Freeway Fallguy

Lenktyniniai žaidimai - Freeway Fallguy 

 Lenktyniniai žaidimai - Freeway Fallguy

 

Lenktyniniai žaidimai - Freeway Fallguy aprašymas:

Kategorija lenktyniniai žaidimai kviečia jus pavairuoti super greitą kaskadininkų automobilį, ant kurio bus filmuojamas video muzikinis klipas. Turėsite vairuoti atsargiai, kad išlaikyti garsų aktorių ant mašinos kapoto. Jeigu jis nukris- neteksite taškų ir sugadinsite filmavimą. Jeigu pastabėsite, kad reikalai prastėja ir aktorius jau tuoj bučiuos asfaltą- grįžkite ir palįskite po juo. Lekiant įspūdingu greičiu, dar teks rinkti žymas, kurios pridės papildomų taškų ir operatoriams leis geriau nufilmuoti sceną. Jeigu lėksite dar greičiau negu siūlo automobilis, gausite dar daugiau taškų, tačiau nepamirškite įvertinti rizikos. Visa nemokami-zaidimai.lt komanda linki gerai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Lenktyniniai žaidimai . 

 

Lenktyniniai žaidimai - Freeway Fallguy valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas manevruojant pele, o papildoma akseleracija atsiranda spaudžiant KAIRĮ pelės kalvišą.

 

Jeigu, atlikdami triukus žaidime Freeway Fallguy, atradote kokių nors gudrybių, puikiai lenktyniavote ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą ir perėjote neįtikėtinai daug lygių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Lenktyniniai žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Lenktynių žaidimai, astovą. Tad netingėkite ir rašykite!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Lenktyniniai žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LENKTYNIŲ  ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos
Lenktyniniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Lenktyniniai žaidimai .  

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 36999   |   Balsų: 33   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai