Pradžia » » Lenktyniniai žaidimai - King Of Drift

Lenktyniniai žaidimai - King Of Drift 

 Lenktyniniai žaidimai - King Of Drift

 

Lenktyniniai žaidimai - King Of Drift aprašymas:

Driftas Lietuvoje ir visame pasaulyje tampa vis populeresne autosporto šaka. Net filme 2 Fast 2 Furious matėme, kaip sportiniai automobiliai slysta šonu milžiniškais greičiais. Tai lenktynės, kuriose svarbiausia atvažiuoti ne pirmam, o gražiai atlikti numatytas figuras. O tai yra ypač sudėtinga, nes lenktynininkai visą laiką balansuoja ant avarijos ribos, nes automobilis slysta beveik nevaldomai. Tai tikras menas, kuriuo nuo šiol galite užsiimti ir jūs. Tereikia apsilankyti nemokami-zaidimai.lt kategorijoje lenktyniniai žaidimai ir pasirinkti žaidimą King Of Drift ir štai- lenktynės prasideda.
Žaidimo esmė gana paprasta- driftini su dar 3 priešininkais įvairiose trasose ir laimėti, kad atsirakintų naujos trasos ir nauji automobiliai. Gerai pasirodžius lenktynėse gausite pinigų už kuriuos pirksite naujus automobilius, juos tiuninguosite. Taip pat galėsite pasirinkti sunkumo lygį, kuris iš pat pradžių, kol dar nesate profesionalai, yra pats mažiausias. Tegu svyla padangos, rūksta dūmai ir varikliai riaumoja, o mes linkime gerai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Lenktyniniai žaidimai . 

 

Lenktyniniai žaidimai - King Of Drift valdymas ir pagalba:

Automobilis valdomas rodyklėmis, kurios atitinka judėjimo kryptį. Nepamirškite, kad atleisdami gazą, pristabdysite slydimą ir išvengsite susidūrimo.

 

Jeigu, atlikdami triukus žaidime King Of Drift, atradote kokių nors gudrybių, puikiai lenktyniavote ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą ir perėjote neįtikėtinai daug lygių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Lenktyniniai žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Lenktynių žaidimai, astovą. Tad netingėkite ir rašykite!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Lenktyniniai žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LENKTYNIŲ  ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos
Lenktyniniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Lenktyniniai žaidimai .  

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 57986   |   Balsų: 108   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai