Pradžia » » Linksmi žaidimai - Kill Mosquito

Linksmi žaidimai - Kill Mosquito

Linksmi žaidimai - Kill Mosquito (liet.: Užmušk uodą)

Linksmi žaidimai - Kill Mosquito (liet.: Užmušk uodą) aprašymas:

Genialus žaidimas, papildęs skiltį Linksmi žaidimai - Kill Mosquito. Paklausite- kodėl genialus? O gi todėl, kad jį įsijungus suprantate, kaip puikiai Linksmi žaidimai "užmuša" jūsų laiką, kol jūs užmušinėjate uodus. Genialumas slypi ir jo paprastume: Baltas fonas, kuriame skraido uodai ir jūsų pliauškynė, kuri tik ir laukia, kada galės pradėt darbą. Įdomu tai, kad praleidus uodą, jis nenuskrenda kažkur, o grįžta padidėjęs ir gerokai lėtesnis. Logiška: kažkur prisisiurbė kraujo ir grįžo į jūsų ekranus zysti toliau. Jeigu leisite uodui laisvai skraidyti, tai jis išsipūs sulyg puse jūsų ekrano. Beje už užmuštus uodus, gaunate taškų.
NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS! Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai.

 

Linksmi žaidimai - Kill Mosquito (liet.: Užmušk uodą) valdymas ir pagalba: 

valdymas paprastas, kaip 2x2: laukiate uodo ir spaudžiate KAIRĮ pelės klavišą, kad jį priplotumėte. Sėkmės uodų medžioklėje.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Kill Mosquito, pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, linksmi žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 5144   |   Balsų: 5   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-06-18 uzauginau i tinkleli nebetilpo
by awa_LTU
2010-08-02 nesamone
by gintare
2010-01-08 3561 :_
by Ignas
2009-08-29 fainas zaidas nes kai palauki muses issi puce
by gintarlincikas
2009-07-24 nobodus
by pite
2009-05-05 1563 kas daugiau?
by edvinas
2009-04-04 nu bet kaip gerai tas uodas atrodo kai issipucia
by as
2009-03-12 monotoniskas pavariau 1006
by zilvinas
2009-02-21 fainas game
by agieg

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai