Pradžia » » Rpg žaidimai - Dragon Boy

Rpg žaidimai - Dragon Boy 

 

Rpg žaidimai - Dragon Boy

Rpg žaidimai - Dragon Boy aprašymas:

Žaidime jūsų tikslas vaikščioti po pasaulį ir surasti bei paimti stebūklingą drakono kiaušinį, kuris žaidimo veikėjui suteiks ypatingų galių ir prikels kovai. Šioje sunkioje užduotyje, turėsite pagalbininkę vardu Arazeck. Ji pasižymi neįprastomis galiomis- sugabea laidyti žaibus. Būtent ji ir padės žaidimo herojui žūtbūtinėse kovose ar tiesiog kovojant prieš plėšikus.
Kaip ir visuose žaidimuose, kuriuos pristato kategorija Rpg žaidimai, šiame galėsite naudotis inventoriumi, rinkti įvairius daiktus, juos parduoti, apginkluoti savo herojų papildomais ginklais ar šarvais. Visa tai galėsite padaryti atvykę į miestą ir susiradę žmogų, kuris prekiauja ginklais, amunicija ar net maistu. Taip apt galėsite pasinaudoti kalvio pasalugomis, kuris nukals jums ypatingų ginklų. Tikriausiai žinote, kad visi rpg žaidimai pasižymi vienu dalyku- čia galite modeliuoti savo veikėjo likimą, charakterį, galias ir jėgas. Visa tai atlikti padės ir įvairūs skill'ai, kurios galėsite įgyti pas mokytojus, kai pakilsite lygiu aukštyn. Taip pat nepamirškite naudotis įvairiais žiedais, pakabukais ir t.t., kurie suteikia papildomų galių ir atsparumo atakoms. 
Linkime gerų emocijų ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Rpg žaidimai.

 

Rpg žaidimai - Dragon Boy valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas klavietūros ir pelės pagalba: W- eiti pirmyn, S- eiti atgal, A- eiti į kairę, D- eiti į dešinę, I- inventorius, O- options, P- pause. Atakuojant reikia nukreipti herojų pele į priešą ir spausti KAIRĮ pelės klavišą.

 

Jeigu, žaisdami skilties Rpg žaidimai , žaidimą Dragon Boy, atradote kokių nors gudrybių, suradote paslėptų įdomybių ar patyrėte puikių įspūdžių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Rpg žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Rpg žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Rpg žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Rpg žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje RPG ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Rpg žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Rpg žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Rpg žaidimai administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 6095   |   Balsų: 5   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2016-05-21 Hey, good to find sooenme who agrees with me. GMTA. ://vlydpvjcg*http://www.nemokami-zaidimai.lt* [url=://pqvlyrkyh*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]pqvlyrkyh[/url] [link=://mchuatbo*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]mchuatbo[/link]
by Hey, good to find sooenme who agrees with me. GMTA. *http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*vlydpvjcg*http://www.nemokami-zaidimai.lt* [url=*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*pqvlyrkyh*http://www.nemokami-z
2016-05-20 I like to party, not look <a ="://rieexfzefef*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">arltices</a> up online. You made it happen.
by I like to party, not look <a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*rieexfzefef*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">arltices</a> up online. You made it happen.
2016-05-19 Om den här indignationen och formuleringskonsten användes till att hjälpa barnen som torteras ihjäl i Syrien eller svälter i Sudan skulle det säkert kunna göra stor nytta. Nu *myliu nemokami-zaidimai.lt *v det istället det 756:e inlägget om att kvinnor ob#fitkeieras&j8230; Gääsp. ://fpuswh*http://www.nemokami-zaidimai.lt* [url=://roiawyoqwit*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]roiawyoqwit[/url] [link=://tanppevc*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]tanppevc[/link]
by Om den här indignationen och formuleringskonsten användes till att hjälpa barnen som torteras ihjäl i Syrien eller svälter i Sudan skulle det säkert kunna göra stor nytta. Nu *myliu nemokami-zaidimai.lt *v det istället det 756:e inlägget om att k
2016-05-18 Good explanation on the Chinese and Italian noodles. I have always agree that they are not <a ="://bkrfksosbm*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">ineeachangtr*myliu nemokami-zaidimai.lt *,</a> totally different to me.Love your sauce, sounds yummy! Thanks for sharing.
by Good explanation on the Chinese and Italian noodles. I have always agree that they are not <a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*bkrfksosbm*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">ineeachangtr*myliu nemokami-zaid
2016-05-18 Times are chaingng for the better if I can get this online!
by Times are chaingng for the better if I can get this online!
2010-07-09 Tikiuosi uz tokius zaidimus bus iskeltas geras didelis ir ilgas teismo procesas. 75Į paimti is dia*nemokami zaidimai -geriausi*o 2 garsai d2 visi itemu iskrentanciu ortalu ir pan. Na argi grazu kopijuoti?
by Estafista
2010-01-05 geras zaidas
by juka
2009-12-19 ziaurei geras zaidas
by kaka
2009-12-19 geras zaidas je
by ginta

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai