Pradžia » » Linksmi žaidimai - Jail Break Rush

Linksmi žaidimai - Jail Break Rush

 

 

Linksmi žaidimai - Jail Break Rush

Linksmi žaidimai - Jail Break Rush aprašymas:

Žaidime turėsite padėti kaliniui pabėgti iš kalėjimo. Per ilgas nelaisvės dienas jis jau pasiruošė beveik viską ko reikia, tačiau kažkuris pavydus kalinys paskundė prižiūrėtojams būsimą bėglį ir jis buvo perkeltas į sugriežtintos priežiūros kamerą. Dabar kiekvienas jo žingsnis ir jduesys yra stebimas, todėl pabėgti į laisvę tapo ypač sunku, tačiau vilčių yra. Pabėgimo planas vis dar veikia ir reikia jį vykdyti! Plane aiškiai nurodyta, kad bėglys turi pasigaminti žemėlapį, gražtą ir grežti skylę sienoje už plakato. 
Skilties Linksmi žaidimai žaidėjai turės padėti pasigaminti planą, grąžtą ir išsigręžti skylę sienoje. Jūsų užduotis bus tiesiog stebėti aplinką ir perspėti, jeigu pamatysite besiartinantį policininką. Viršuje matysite juostą, kuri rodys, kiek dar liko pasiruošimo vykdant kiekvieną užduotį. Atrodo paprasta, bet būkite atsargūs, nes pastebėjus pasiruošimo darbus, bėglys bus vienai dienai patalpintas į vienutę. Nešvaistykite dienų, nes pabėgiams turi įvykti per 14 kalendorinių dienelių. Sėkmės kategorijos Linksmi žaidimai lankytojams ir lauksime prisijungiant prie kitų nuotykių.

Linksmi žaidimai - Jail Break Rush valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas spaudžiant KAIRĮ pelės klavišą.

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Jail Break Rush patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 3844   |   Balsų: 8   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2011-07-08 nesamone
by nojus
2010-06-24 perejaw wisa idomus....
by art.

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai