Pradžia » » Linksmi žaidimai - Just Avoid It

Linksmi žaidimai - Just Avoid It 

 

Linksmi žaidimai - Just Avoid It

Linksmi žaidimai - Just Avoid It aprašymas:

Turite laisvas 5-10min. iki susitikimo su draugais? O gal laukiate kol tėvai susiruoš į darbą ir paveš jus iki mokyklos? Puiku, nes nemokami-zaidimai.lt turi jums puikų pasiūlymą! Užsukite į kategoriją Linksmi žaidimai ir pasirinkite žaidimą Just Avoid It. Patikėkite, šis žaidimas neįpareigos jūsų sėdėti valandų valandas. Galite prisėsti vos porai minučių ir praleisti jas ypač linksmai. Juk tam ir yra kategorija Linksmi žaidimai, kuri siūlo gerą nuotaiką ir puikius įspūdžius.
Žaidimo esmė- išvengti kontakto su krentančiais rutuliais. Tai darysite laviruodami pele, o kuo ilgiau atsilaikysite prieš "burbulų ataką", tuo daugiau taškų pelnysite, tačiau rutulių greitis didės, tarpai mažės kol galiausiai vistiek pralaimėsite =). Taigi mes linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai. NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS.

 

Linksmi žaidimai - Just Avoid It valdymas ir pagalba: 

Žaidimo valdymas ypač paprastas- laviruokite pele tarp krentančių rutulių. Sėkmės!

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Just Avoid It patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 28023   |   Balsų: 2   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai