Pradžia » » Linksmi žaidimai - High Dive

Linksmi žaidimai - High Dive

 

 

Linksmi žaidimai - High Dive

Linksmi žaidimai - High Dive aprašymas:

Žaidime jūs valdysite tris uogas, kurios šoks nuo šuolių tiltelio į baseiną. Pirmajame lygyje aukštis bus nedidelis- 300m, bet vėliau atstumai didės. Pagrindinis šio žaidimo iš kategorijios Linksmi žaidimai tikslas- atlikinėti akrobatines figūras ore ir pataikyti į ant žemės esantį taikinį- baseiną, vonią ar skarbonkę. Tai labai primena šuolį su parašiutu, tačiau šiame žaidime uogos neturės parašiuto ir pasiekusios žemę- išsitaškys.
Šuolis vyksta taip: pradedate kristi ir valdydami uogeles, renkate violetinius burbulus, už kuriuos gaunate taškus, ir tam tikrais atstumais priskrendate prie žiedo, kuriame yra parodyta akrobatinė figūra, kurią turite atlikti ir pranerti pro žiedą. Už tai irgi gausite taškų. Jeigu surinksite reikiamą kiekį- pereisite į kitą lygį. Taigi mes linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai. NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS.
 

Linksmi žaidimai - High Dive valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele- vedžiojate ją po ekraną, taip nurodydami kritimo kryptį, o norėdami pakeisti akrobatinę figūrą, turite spausti KAIRĮ pelės klavišą.

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą High Dive patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 1894   |   Balsų: 0   |   Vidurkis:   dar neįvertinta
Įvertink: 12345Komentarai

2009-12-22 tikrai geras zaidas
by kajk;;lkjhhgf
2009-11-28 coooooooooooooooooooooooll
by jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai