Pradžia » » Loginiai žaidimai - Frog Mania

Loginiai žaidimai - Frog Mania

 

 

Loginiai žaidimai - Frog Mania

Loginiai žaidimai - Frog Mania aprašymas:

Labai nuotaikingas žaidimukas, skirtas protui pramankštinti ir šiek tiek pastrateguoti. Žaidimo esmė yra "clickinti" ant varlių, kad šios gaudytų muses kūdroje. Visgi svarbiausia yra pajungti į vienos musės gaudynes kuo daugiau varlių. Tai vyksta taip: pasirenkate varlę, kuri nusitaikiusi į kitą varlę, kuri žiūri tiesiai į musę. Spaudžiate ant pirmosios varlės ir ši su liežuviu paliečia antrąją varlyte. O šioji jau stveria musę. Tokiu būdu galima sujunti ir žymiai daugiau varlių, o kuo jų bus daugiau, tuo daugiau taškų gausite. Iš esmė žaidimas labai primena šaškes, kur tenka planuoti net kelis ėjimus į priekį. Taigi sėkmės sukantiems galvas ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Loginiai žaidimai. 

 

Loginiai žaidimai - Frog Mania valdymas ir pagalba: 

šis kategorijos Loginiai žaidimai atstovas yra valdomas tik kairiuoju pelės klavišu, spaudžiant ant varlių. Nepamirškite, kad kuo daugiau varlių sujungstite, tuo daugiau taškų gausite.

 

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Frog Mania, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 17129   |   Balsų: 5   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-01-14 fainas
by fifa
2010-07-31 Pradžia būna lengva, o paskiau jau sunkiau.
by Lijana
2009-12-27 NORIU ZAISTI
by DAIVA
2009-11-26 sunkokas
by aš

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai