Pradžia » » Linksmi žaidimai - Flight

Linksmi žaidimai - Flight

 

 

Linksmi žaidimai - Flight

Linksmi žaidimai - Flight aprašymas:

Žaidime leisite popierinį lėktuvėlį, su kuriuo turėsite skristi virš Londono ir įveikti kuo didesnį atstumą. Tikslas - tūkstantis metrų virš miesto stogų. Tai tikriausiai neįmanoma misija paprastam popieriaus gabalėliui, tačiau šis lėktuvėlis nėra tik paprastas popieriukas. Už skrydžio metu surinktus taškus galėsite jį tobulinti ir įdiegti specialius atnaujinimus, kurie leis nuskristi didesnį atstumą, gauti daugiau taškų ar ilgiau išsilaikyti ore. Žaidimas puikiai tiks praleisti kelias laisvas minutes, o gal vieną kitą pusvalandį. Sėkmės valdant šį oro paukštį ir lauksime grįžtant į skiltį Linksmi žaidimai.

Linksmi žaidimai - Flight valdymas ir pagalba: 

Lėktuvėlis valdomas pele.

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Flight patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 1255   |   Balsų: 3   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-11-23 Ziauriai idmus zaidimux!
by Dimka

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai