Pradžia » » Arcade žaidimai - Fish Money

Arcade žaidimai - Fish Money

 

 

Arcade žaidimai - Fish Money

Arcade žaidimai - Fish Money aprašymas:

Tai smagus žaidimėlis iš skilties Arcade žaidimai, skirtas laisvam pusvalandžiui užimti. Iš tiesų labai tikėtina, kad praleisite ir daugiau laiko, tačiau teks labai pasistengi, nes su kiekvienu lygiu busite pareikalautas surinkti vis didesnį kiekį pinigų. Žaidimo pradžioje pasirinksite veikėja, su kuriuo žvejosite pinigus. Kiekviename lygyje reikės surinkti nurodytą kiekį pinigų, tačiau dalį laimikio galėsite investuoti į įvairias pagalbas - bombas, papildomas žvejo jėgas ir pan.

Arcade žaidimai - Fish Money valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, spaudžiant KAIRĮ pelės klavišą.

Jeigu, žaisdami serijos Arcade žaidimai, žaidimą Fish Money pasiekėte aukštą rezultatą ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Arcade žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Arcade žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Arcade žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Arcade žaidimai, nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ARCADE ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Arcade žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių - tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai keidžia pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Arcade žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 3157   |   Balsų: 4   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-11-05 saunus game
by rokas pavlovas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai