Pradžia » » Muštynių žaidimai - Fighters Rampage

Muštynių žaidimai - Fighters Rampage

 

 


Muštynių žaidimai - Fighters Rampage  

Muštynių žaidimai - Fighters Rampage aprašymas:

Šiame žaidime sutiksite visus žymiausius Stickman herojus: Spartan, Jack, Yuken, Samurai Mack ir kitus, kuriuos prisimenate iš Stickman žaidimų serijos. Prasidėjus žaidimui, turėsite pasirinkti, kuris stickman veikėjas jūs norite būti ir pradėsite kovą. Galėsite rinktis iš romėnu kovotojo, ginkluoto kareivio, mortal combat veikėjo Scorpion, dviejų ninzių ir vieno samurajaus. Kiekvienas iš šių veikėjų turi skirtingus ginklus ir moka skirtingus kovos būdus. Kiti, panašaus stiliaus žaidimai atsilieka nuo Fighters Rampage tuo, kad turi nedaug kovos būdų. Būtent šiame žaidime suprasite, kaip reikia kovoti ir valdysite daugybę skirtingų kovos technikų. 
Šiame žaidime, kurį jums dovanoja kategorija Muštynių žaidimai teks gerokai pasistengti, kad įveiktumėte priešininkus, kurie kovos labai atkakliai iki paskutinio atodūsio. Jeigu jums pavyks susidoroti su priešininku, turėsite galimybę atlikti paskutinį mirtiną smūgį "fatality". Taigi sėkmės visiems kategorijos muštynių žaidimai lankytojams. 

 

Muštynių žaidimai - Fighters Rampage valdymas ir pagalba: 

 kovotojo judėjimo kryptį valdo rodyklės, o kovotojo smūgiai valdomi mygtukais: W,A,S,D,E,R,F.

Jeigu, žaisdami skilties Muštynių žaidimai , žaidimą Fighters Rampage, stipriai išmalėte Kerrio arba Busho veidus ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Muštynių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Muštynių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Muštynių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Muštynių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MUŠTYNIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Muštynių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Muštynių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos muštynių žaidimai administracija

 

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 5436   |   Balsų: 11   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-02-10 cool visai pritariu visiams
by ignas
2010-10-15 PIPALAS
by NEDAS
2010-08-11 good game
by maksj
2010-05-09 cool geimas
by cool karatisto
2010-03-27 NA BET VISAI GERAS
by OSKIS 545
2010-03-01 Visai nieko...
by Jezmina

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai