Pradžia » » Loginiai žaidimai - Escaping The Prison

Loginiai žaidimai - Escaping The Prison

 

 

 

 

Loginiai žaidimai - Escaping The Prison  

Loginiai žaidimai - Escaping The Prison aprašymas:

Tikriausiai visi žinote garsųjį žaidimų herojų Stickmaną, kuris užvaldė daugumą flash žaidimų. Nemokami-zaidimai.lt ne kartą pristatėme įvairių žaidimų su šiuo veikėju. Na o šiandien kategorija Loginiai žadimai dovanoja lankytojams dar vieną Stickmano nuotykį. Tiksliau tai ne nuotykis, o išbandymas, nes pieštinis žmogeliukas atsidūrė pieštiniame kalėjime su pieštiniais policininkais. Jums teks sukti galvas, spręsti ką daryti, kad išvaduotumėte Stickmaną iš kalėjimo. Šis žaidimas primena žaidimų seriją Escape The Room. Visgi iš kalėjimo sunkiau pabėgti negu iš paprasto kambario taigi ir mąstyti teks gerokai daugiau. Kiekviena detalė gali būti išsigelbėjimas ir pabėgimo planas. Turėkite omeny, kad pabėgimo variantų yra net kelį, taigi bandykite visus kelius, kurie veda į laisvę. Sėkmės sukant galvas ir vaduojant Stickamną, o mes lauksime jūsų grįžatant į kategoriją Loginiai žaidimai.

 

Loginiai žaidimai - Escaping The Prison valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele.

 

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Escaping The Prison, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 2463   |   Balsų: 5   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-01-18 geras : D
by Boooo

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai