Pradžia » » Loginiai žaidimai - Reincarnation

Loginiai žaidimai - Reincarnation 

 

 

 

Loginiai žaidimai - Reincarnation

Loginiai žaidimai - Reincarnation aprašymas:

Yra tikima, kad po mirties žmogus pavirsta kokiu nors gyvūnų arba padaru, tačiau tai yra melas... Po mirties jūsų laukia rojus arba PRAGARAS. Tikriausiai pragaras. Reinkarnacijos sistema yra, tačiau ji egzistuoja tik pragare. Taigi nutiko taip, kad dalis sielų patekusių į pragarą paspruko ir reinkarnavosi žemėje. Šiame žaidime iš kategorijos Loginiai žaidimai jūs būsite pragaro prižiūrėtojo Liuciferio demonas, siųstas į žemę sugrąžinti pasprukusias sielas. Darbas prasideda.... Per pragaro vartus išlipate šalia namo, kuriame yra reinkarnavusi siela. Dabar jūsų tikslas tyliai ir gudriai ją surasti ir užmušus, sugrąžinti pragaran. Teks gerokai pasukti galvą, kad viską atlikti teisingai ir pagal planą, bet juk tokia ir yra kategorijos Loginiai žaidimai esmė- sukti galvą. Sėkmės sukantiems galvas ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Loginiai žaidimai.

 

Loginiai žaidimai - Reincarnation valdymas ir pagalba: 

Šis žaidimas iš kategorijos Loginiai žaidimai valdomas pele, naudojant KAIRĮ klavišą.

 

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Reincarnation, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 9005   |   Balsų: 8   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-11-29 visa perejau
by lijana
2011-09-10 Koks tas kodas turi buti antram aukste?
by :)
2011-04-08 cia lengvas
by gudragalve
2010-09-09 KODAS geltonas zmogeliukas,paskui rozinis ir tada baltas
by KESTIS
2010-06-04 koks kodas 5lwl ?
by ;D
2010-05-24 1lwl.spausk ant krumu is ju islis varle spausk ant krano varle prisipus tada spausk ant jos vel tada ant duru. 2lwl. spausk ant suns dubenio ir ant krano tada ikisk ji i ta virykle spausk ant spintos ten yra tokia skardine spausk ant jos ir spausk ant peilio vel spausk ant skardines tada spausk ant keciupo kuris stoves prie mikrobangines spausk ant tos skardines ir ant suns 3lwl. spausk ant tos dezutes kuri stoves prie sofos,ateis kate spausk ant siulu kamuoliuko tada sone stoves toks stalelis ant jo uzkandziai spausk ten ant spragesiu islis pele tada kate puls pele spausk ant siulu kamuoliuko ir ant medzio tada ten bus tokia virvute spausk ant jos tada ant kates.4lwl. spausk ant to paveikslo kur nupesti zmogeliukai tada ant vazos tada ten prie duru nu ten ant grintu sudauzik ja atsiras raktas spausk ant jo ir ten bus toks kaip seifas spausk ant rakto skilutes ten surink koda.5lwl. spausk ant antruju duru rasi verzlerakti spausk ant jo tada visui bus toks vambzdis pausk ant jo pritekes vandens ten kur radai verzlerakti bus toks laidas spustelk ant jo tada ant rozetes tada ant zadintuvo jis dzindziliuos tada ji isjunks vel spausk ant jo tada ant balos vel spausk ant zadintuvo.stai ir viskas!!!!!!!!!!
by Arturas R.
2010-02-03 neina pereit 2 lvl
by lvl
2010-02-01 kaip zaist?
by arijandux

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai