Pradžia » » Loginiai žaidimai - Way Of An Idea

Loginiai žaidimai - Way Of An Idea 

 

 

 

Loginiai žaidimai - Way Of An Idea  

Loginiai žaidimai - Way Of An Idea aprašymas:

Enšteinas- garsiausias pasaulyje mokslininkas, padaręs daugybė išradimų, tačiau šiandien jam reikia jūsų pagalbos ir jis kreipiasi į visus kategorijos Loginiai žaidimai lankytojus, kurie yra vieni gudriausių žmonių pasaulyje. Jums reikės padėti kamuoliuiki pasiekti enšteiną. Kamuoliuko kelyje yra gausybė kliūčių, tačiau jūs turite tam tikrus įrankius, kurie padės susidoroti su užduotimi. Visgi tai yra ne vaikų žaidimai, o rimta užduotis, nes garsusis mokslininkas prašo mūsų visų pagalbos. Beje, nepamirškite, kad logiginiai žaidimai lavina jūsų protą bei mąstymą.

 

Loginiai žaidimai - Way Of An Idea valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, spaudžiant KAIRĮ klavišą. Turite kreidos, su kuria piešite linijas, trintuką ir kitus įrankius. Taip pat galite restartuoti lygį ir viską pradėti iš naujo.

 

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Way Of An Idea, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 7659   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai