Pradžia » » Muštynių žaidimai - Dragon Fist 3

Muštynių žaidimai - Dragon Fist 3

 


Muštynių žaidimai - Dragon Fist 3

Muštynių žaidimai - Dragon Fist 3 aprašymas:

Tai jau trečioji ir paskutinė Dragon Fist žaidimų trilogijos dalis iš kategorijos Muštynių žaidimai .  Žaidimas gerokai atnaujintas, palyginus su kitais šios serijos žaidimais. Visų pirma, žaidėjo akį patrauks stipriai patobulinta grafika ir 3D vaizdas, kuris atrodo tikrai patrauklus akiai. Toliau, kūrėjai įdiegė idomią funkciją- charakterio pilną redagavimą. Tačiau tuo naudotis galėsite tik tada, kai pereisite beginner rėžimo lygį ir nugalėsite 10 priešininkų. Modifikuodami savo kovotoją, galėsite keisti viską: nuo drabužių spalvų, kūno sudėjimo iki galimybės valdyti ginklus ir t.t. Tačiau turėkite omeny, kad šioje dalyje žaidėjas gali pamesti ginklus, o priešininkas turės puikią progą juos pagriebti. Todėl būkite atsargūs! Iš tiesų žaidimo galimybės labai išplėstos. Dar vienas atnaujinimas yra tas, kad galėsite rinktis turnyro žaidimo rėžimą.
Įsijungus žaidimą, mus pasitinka jau pažįstami rytietiški nindzių motyvai. Kaip ir daugelyje kitų Muštyniu žaidimai serijos atstovų, čia pasirinksite savo charakterį, jo ginklą, įvesite nick'ą ir pradedam- jūs jau kovos ringe.
Galite rinktis žaisti prieš kompiuterį arba prieš kitą gyvą žaidėją t.y. multyplayer rėžimas. Nedaug flash žaidimų gali pasigirti multyplayer žaidimo rėžimu, tačiau Dragon fist suteiks jums šią progą. Kaip ir ankstesnėse dalyse, jūs atstovausite savo pasirinktą rytų kovos menų kovotoją, todėl mokėsite daugybę puikių smūgių. Nors smūgiuoti galite tik trimis klavietūros klavišais, bet šių klavišų kombinacijos sukuria įspūdingas smūgių variacijas ir ginklų kovos kombinacijas.
Žaidimas paremtas basikeičiančiais lygiais, todėl su kiekvienu priešininku patisrite vis daugiau adrenalino ir sutiksite vis naujas žaidimo aplinkas. TAIGI NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS! Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Muštynių žaidimai.

 

Muštynių žaidimai - Dragon Fist 3 valdymas ir pagalba: 

Šis žaidimas, kaip ir kiti serijos Dragon Fist žaidimai iš kategorijos Muštynių žaidimai, valdomas klavietūra: W- šokti aukštyn S- gintis ir tūpti, D- judėti į dešinę, A- judėti į kairę, T- smūgis, Y- spyris. Atsiradus kovai ginklais atsirado ir naujas kovos klavišas- U, tai smūgis ginklu.

 

Jeigu, žaisdami skilties Muštynių žaidimai , žaidimą Dragon Fist 3, atradote kokių nors gudrybių, atlikote unikalų smūgį ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Muštynių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Muštynių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Muštynių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Muštynių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MUŠTYNIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Muštynių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Muštynių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos muštynių žaidimai administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 12821   |   Balsų: 30   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-01-24 gadys
by kakaryne
2010-12-22 hos bet yop man patynkua sys zaidimas cool :D
by Lituhainija and Olandai
2010-05-07 labai geras
by by glusius
2010-02-04 pidaras
by 189
2009-03-17 garas geimas
by uahgs

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai