Pradžia » » Muštynių žaidimai - Dragon Fist 2

Muštynių žaidimai - Dragon Fist 2

 


Muštynių žaidimai - Dragon Fist 2

Muštynių žaidimai - Dragon Fist 2 aprašymas:

Kategorijoje Muštynių žaidimai - antroji Dragon Fist žaidimų trilogijos dalis. Žaidimo grafika gerokai atnaujinta, kovos varikliukas išlikęs toks pat puikus. Vienas ryškiausių ir smagiausių atnaujinimų- ginklų sistema. Kiekvienas veikėjas (charakteris), turi savo išskirrtinį ir jam tinkantį ginklą. Aišku galite išsirinkti kitą, tačiau tikrasis yra pritaikytas būtent tam charakteriui. Ne visose, tačiau daugumoje kovų, galėsite naudoti šiuos ginklus, tačiau jie tikrai ne visada išgelbės jūsų kailį. Taip pat yra galimybė naudoti super smūgį, kurį aktyvuos tam tikra klavišų kombinacija.
Įsijungus žaidimą, mus pasitinka jau pažįstami rytietiški nindzių motyvai. Kaip ir daugelyje kitų Muštyniu žaidimai serijos atstovų, čia pasirinksite savo charakterį, jo ginklą, įvesite nick'ą ir pradedam- jūs jau kovos ringe.
Galite rinktis žaisti prieš kompiuterį arba prieš savo draugą, kuris sėdės šalia jūsų, prie to paties kompiuterio. Šioje dalyje, kova multyplayer rėžimu yra ypač ištobulinta ir labai patraukli žaidėjui. Žaisti flash žaidimus multyplayer rėžimu yra gana retas dalykas, tačiau Dragon fist suteiks jums šią progą. Kaip jau supratote, jūs atstovausite rytų kovos menų kovotoją, todėl mokėsite daugybę puikių smūgių. Nors smūgiuoti galite tik trimis klavietūros klavišais, bet šių klavišų kombinacijos sukuria įspūdingas smūgių variacijas ir ginklų kovos kombinacijas.
Žaidimas paremtas basikeičiančiais lygiais, todėl su kiekvienu priešininku patisrite vis daugiau adrenalino ir sutiksite vis naujas žaidimo aplinkas. TAIGI NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS! Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Muštynių žaidimai.

 

Muštynių žaidimai - Dragon Fist 2 valdymas ir pagalba: 

Šis žaidimas, kaip ir kiti serijos Dragon Fist žaidimai iš kategorijos Muštynių žaidimai, valdomas klavietūra: W- šokti aukštyn S- gintis ir tūpti, D- judėti į dešinę, A- judėti į kairę, T- smūgis, Y- spyris. Atsiradus kovai ginklais atsirado ir naujas kovos klavišas- U, tai smūgis ginklu.

 

Jeigu, žaisdami skilties Muštynių žaidimai , žaidimą Dragon Fist 2, atradote kokių nors gudrybių, atlikote unikalų smūgį ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Muštynių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Muštynių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Muštynių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Muštynių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MUŠTYNIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Muštynių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Muštynių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos muštynių žaidimai administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 12858   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2011-01-08 dar icequeen
by vincas
2011-01-07 instantdeath wrongmoves alternative sendaninjahere bowbeforeme iamfong iamthemaster ninjaaxes ironmonkey lowgravity lordofdarkness CIA VISI ZAIDIMO KODAI (NA GAL IR NEVISI :) )
by vincas
2009-03-16 Jega visi Zaidimai.bet sitie geriausi
by Benas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai