Pradžia » » Linksmi žaidimai - Cloudy Game

Linksmi žaidimai - Cloudy Game

 

 

Linksmi žaidimai - Cloudy Game

Linksmi žaidimai - Cloudy Game aprašymas:

Raminanti muzika, žydras dangus ir saulė - taip žaidėjus pasitinka Cloudy Game - naujas žaidimas, kurį pristato skiltis Linksmi žaidimai. Šiame žaidime turėsite nubrėžti popierinio lėktuvėlio skirdimo trajektoriją. Tačiau čia tikslas nuskristi ne kuo toliau, o kuo tiksliau t.y. surinkti ekrane matomas žvaigždutes. Aišku labai ilgai vargti nereikėtų, nes kuo greičiau apsisuksite, tuo geresnis rezultatas bus. 
Trajektorijas brėžti padės žali taškeliai ir kvadratėliai, kuriuos stumdydami ir nukreipsite skrydžio maršrutą. Beje, vėlesniuose lygiuose susidursite su gamtos išdaigomis - lietumi, žaibais ir debesimis, kurie trukdys popieriniam lėktuvėliui skristi į tikslą. Tačiau būkite kantrūs ir viskas pavyks. Sėkmės visiems kategoorijos Linksmi žaidimai lankytojams.

Linksmi žaidimai - Cloudy Game valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele stumdant žalius taškelius ir kvadratėlius.

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Cloudy Game patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 1033   |   Balsų: 2   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai