Pradžia » » Loginiai žaidimai - Bridge Tactics

Loginiai žaidimai - Bridge Tactics

 

 

 

 

Loginiai žaidimai -  Bridge Tactics

Loginiai žaidimai -  Bridge Tactics aprašymas:

Tikriausiai esate įpratę prie kategorijos Loginiai žaidimai pristatomų žaidimų, kuriuose užduotis yra pastatytį kokį nors statinį, pastatą ar tiltą, naudojant ribotą kiekį statybinių medžiagų. O pats jūsų šedevras turi ne tik būti pastatytas, bet ir išlaikyti, pavyzdžiui, važiuojančio traukinio apkrovą ir pan. 
Žaidime Bridge Tactics viskas vyksta priešingai - čia tavo tikslas yra nugriauti stovintį tiltą, per kurį dar eina ir kareiviai, važiuoja tankai ir karinės mašinos. Mintis ta, kad su ribotu sprogmenų kiekiu turėsite paspęsti pasalą priešo pajėgoms. Žaidime laukia daugybė tiltų, priešininko armijų ir aišku veiksmo. Sėkmės ir kitą kartą, kai norėsi pasukti galvą, vėl rinkis skiltį Loginiai žaidimai.

Loginiai žaidimai -  Bridge Tactics valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pelės KAIRIUOJU klavišu.

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą  Bridge Tactics, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 4489   |   Balsų: 3   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-01-10 sudukas
by nedux

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai