Pradžia

Maisto žaidimai - Beat The Cheese 

 

Maisto žaidimai - Beat The Cheese

Maisto žaidimai - Beat The Cheese aprašymas:

Žaidimo tikslas labai paprastas ir elementarus- kiek įmanoma daugiau kartų užtvoti išlindusiai iš sūrio pelei. Šiam darbui turėsite didelį mėsos gabalą, kuriuo ir švaistysitės virš pelės galvos .Tačiau būkite budrūs, nes pelytė pasirodo labai trumpam ir tuoj pat vėl neria atgal į savo svajonių namus- skylėto sūrio gabalą. Viršuje kairiajame kampe matysite savo rezultatą- kiek kartų pelė gavo per galvą su mėsos gabalu. Dešiniajame kampe matysite savo levelį. Nepamirškite, kad su kiekvienu lygiu, teks suktis vis greičiau, nes pelė landžios greičiau ir greičiau. Taigi būkite budrūs, kategorijos Maisto žaidimai lankytojai.

Maisto žaidimai - Beat The Cheese valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas spaudžiant KAIRĮ pelės klavišą ant išlindusios pelės galvos.
 

Jeigu, žaisdami serijos Maisto žaidimai, žaidimą Beat The Cheese patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Maisto žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Maisto žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Maisto zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Maisto žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MAISTO ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Maisto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Maisto žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 17675   |   Balsų: 12   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai