Pradžia » » Maisto žaidimai - Perfect Pizza

Maisto žaidimai - Perfect Pizza 

 

Maisto žaidimai - Perfect Pizza

Maisto žaidimai - Perfect Pizza aprašymas:

Šiame kategorijos Maisto žaidimai žaidime jūsų užduotis bus dėlioti picos ingridientus ant paruošto pado. Šalia turėsite picos pavyzdį, kuris atstos receptą, taigi jums tereiks kuo panašiau išdėlioti duotus produktus. Kuo tiksliau uždėsite kiekvieną produktą, tuo daugiau taškų gausite. Nepamirškite, kad kiekvienai picai paruošti laikas yra ribotas, o nespėjus, prarasite taškus ir neįvykdysite užduoties. Taškai yra prilyginami pinigams, o picos panašumas išreikštas procentais- picos skanumui. Taigi kuo pica tiksliau pagaminta- tuo ji skanesnė ir tuo daugiau pinigų gausite. Kiekvieną dieną turėsite surinkti tam tikrą pinigų normą, todėl teks suktis labai greitai. Nepamirškite, kad maisto žaidimai yra ne tik puikus laiko praleidimo būdas, bet ir vieta, kur galite rasti puikių receptų patiekalams. Taigi sėkmės ruošiant picas ir lauksime sugrįžtant į kategoriją Maisto žaidimai, kurioje kasdien rasite naujų smagių maisto žaidimų.

Maisto žaidimai - Perfect Pizza valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, spaudžiant KAIRĮ klavišą ant ingridientų ir vietos, kurioje jie turi būti išdėlioti.

Jeigu, žaisdami serijos Maisto žaidimai, žaidimą Perfect Pizza patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Maisto žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Maisto žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Maisto zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Maisto žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MAISTO ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Maisto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Maisto žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 21642   |   Balsų: 42   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai