Pradžia » » Maisto žaidimai - Squirrel Sandwich

Maisto žaidimai - Squirrel Sandwich 

 

Maisto žaidimai - Squirrel Sandwich

Maisto žaidimai - Squirrel Sandwich aprašymas:

Visui nemokami-zaidimai.lt lankytojai yra dug mažiau azartiški žmonės, nes žaidimai reikalaują visiško įsitraukimo ir begalės emocijų. Šį kartą žaidime Squirrel Sandwich žaidėjai gaus dozę azarto ir geros nuotaikos. Taip yra todėl, kad žaidime išvysite lošimo aparatą ir maisto produktus iš kurių turėsite sudėlioti įvairius sumuštinius, kuriuos užsako klientai. Tikriausiai jau supratote, kad vėl teks sukti ypač greitai, nes klientai neketina laukti visą dieną, todėl žaidimo lange matysite laikroduką, kuris rodys, kiek laiko liko užsakymo įvykdymui. Maža to, turėsite uždirbti ir tam tikrą pinigų sumą, kurią nurodys jūsų viršininkas. Sėkmės visiems skilteis maisto žaidimai lankytojams ir linkime geros nuotaikos žaidžiant kitus žaidimus.

Maisto žaidimai - Squirrel Sandwich valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas klavietūra: SPACEBAR- pradeda sukimą, Z- X-rai vaizdas, X- dvigubas vaizdas, C- sulėtintas vaizdas.

 

Jeigu, žaisdami serijos Maisto žaidimai, žaidimą Squirrel Sandwich patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Maisto žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Maisto žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Maisto zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Maisto žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MAISTO ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Maisto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Maisto žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 19985   |   Balsų: 24   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai