Pradžia » » Maisto žaidimai - Foodface

Maisto žaidimai - Foodface 

 

Maisto žaidimai - Foodface

Maisto žaidimai - Foodface aprašymas:

Žaidime kaip jau supratote galėsite žaisti su maisto produktais, o tiksliau- kurti įvairius veidus bei grimasas. Žaidimo lange matysite picos padą, o kairiajame kampe- įvairių produktų sąrašą. Spauskite ant vieno iš produktų ir užveskite jį ant picos pado. Po to galite keisti jo dydį, sukioti ir t.t. o nereikalingus produktus- tieisog meskite į šiūkšledėžę. Žaidime sudėlioję linksmą veiduką, spauskite ikoną "PRINT" ir išsaugokite bei atsispausdinkite savo "šedevrą". Kviečiame visus kategorijos Maisto žaidimai lankytojus pasidalinti savo sukurtais foodface'ais.

Maisto žaidimai - Foodface valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pelės KAIRIUOJU klavišu. Jo pagalba dėliosite produktus, keisite jų formas ir t.t. 

Jeigu, žaisdami serijos Maisto žaidimai, žaidimą Foodface patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Maisto žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Maisto žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Maisto zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Maisto žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MAISTO ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Maisto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Maisto žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 22414   |   Balsų: 38   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai