Pradžia » » Žaidimai mergaitėms - Drunken Masters

Žaidimai mergaitėms - Drunken Masters

  

 

Žaidimai mergaitėms - Drunken Masters


Žaidimai mergaitėms - Drunken Masters aprašymas:

Žaidime pasinersite į barmenės darbą. Viskas prasidės kaip tikrame gyvenime- gausite darbą, prasidės apmokymai ir tik tada stosite už baro. Iš pradžių viskas seksis sunkiai, tačiau einant laikui, išmoksite vis daugiau kokteilių, įvaldysite įvairius triukus, o taip pat galėsite tobulinti savo žaidėjos vikrumą, apsukrumą ir kitas savybes.
Į barą užsukus lankytojui, išvysi jo užsakymą, kurį reiks įgyvendinti per ribotą laiką. Tačiau, jeigu suksiesi vikriai, atliksi triukus ir sužavėsi klientą- gausi laiko bonusą ir galėsi užtrukti ilgiau. Klientas išgėręs savo gėrimą gali palikti arbatpinigių, tačiau gali ir neplikti- tai priklauso nuo gėrimo kokybės, atliktų triukų ir tavo vikrumo. Beje, jeigu darysi daug klaidų, daužysi butelius- neteksi darbo, nes už tavęs eilėje stovi daugybė jaunų merginų, trokštančių tokio darbo. 
Žaisdami šį kategorijos Žaidimai mergaitėms žaidimą, susipažinsite su visais barmenės darbo pagrindais ir užkulisiais, išmoksite daugybės praktinių dalykų ir suprasite, kad žaidimai dažnai yra ne tik pramoga, bet ir nauda.

Žaidimai mergaitėms - Drunken Masters valdymas ir pagalba:
 
Žaidimas valdomas pele. Visus judesius išmoksite apmokymų metu, taigi sekite instrukcijas.

Jeigu, žaisdami serijos Žaidimai mergaitėms, žaidimą Drunken Masters, perėjote daug lygių, o gal atradote kokių nors gudrybių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Žaidimai mergaitėms lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Žaidimai mergaitėms , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Žaidimai mergaitėms plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Žaidimai mergaitėms, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŽAIDIMAI MERGAITĖMS.


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Žaidimai mergaitėms lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Žaidimai mergaitėms.
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Žaidimai mergaitėms administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 8713   |   Balsų: 41   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-12-05 grytute7 as irgi nesuprantu
by ezys
2010-11-24 *nemokami zaidimai -geriausi*ogas zaidim
by agata
2010-11-23 ka jus snekat kad ilgai kraunasi neisivaizduoju be sio zaidimo savo dienos
by aleja daugelaite
2010-11-23 pats nuostabiausias zaidimas kiek viena diena ji zaidziu
by aleja daugelaite
2010-11-05 negi jums taip sunku zaist vaikiska zaida ir be to ilgai nesigrauna
by eva
2010-10-07 dievuliau apsaugok kaip sunki
by aiste
2010-10-03 man kazkode ilgai krauna bet zinot ka? ma sis zaidas patinka!!!!!
by sammmara123
2010-09-27 nesuprantu kaip zaist
by grytute7

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai