Pradžia » » Loginiai žaidimai - White House Escape

Loginiai žaidimai - White House Escape

 

 

 

Loginiai žaidimai - White House Escape

Loginiai žaidimai - White House Escape aprašymas:

Visų pirma, visa nemokami-zaidimai.lt komanda norėtų padėkoti kategorijos Loginiai žaidimai lankytojui Jonukui, kuris atkakliai seka visas naujienas skiltyje Loginiai žaidimai ir vis dažniau atsiunčia puikių žaidimų, kuriuos pristatome naujienose. Taip nutiko ir šį kartą, Jonukas pasiūlė šį puikų žaidimą mūsų kategorijiai Loginiai žaidimai. Visi jam sakom ačiū!
Taigi tai žaidimas iš populiariosios "išeik iš kambario" serijos. Žaidime teks knaisiotis po prezidento stalčius, daiktus ir kambarius, rinkti įvairias smulkmenas, sukti galvą ir naudotis tuo ką radote. Žaidžiant, teks pasitelkti visą kantrybę, nes šis flash'iukas yra ypač sudėtingas. Visgi tai tikriausiai bus vienintelė proga visame gyvenime pasivaikščioti po Baltūjų Rūmų kambarius. 
Pasitelkite visą loginį mąstymą, kantrybę, apsukrumą ir pirmyn! Rinkitė kategoriją Loginiai žaidimai, spauskite ant White House Escape ir bandykite išeiti iš Amerikos prezidento namų. Sėkmės sukantiems galvas ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Loginiai žaidimai.

 

Loginiai žaidimai - White House Escape valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, spaudžiant KAIRYJĮ kalvišą ant kambaryje matomų daiktų.
Žaidimo pagalba rasite http://www.123bee.com/walkthroughs/white-house-escape-walkthrough

 

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą White House Escape, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 9590   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-01-22 parasykite kam patinka loginis zaidimas wheel it
by laura
2010-12-22 man patinka loginia zaidimai nes jie jega rimti zaidimai o tie kiti saudai saudai tik prota savo saudai tas pac ir su kitais zaidimais o loginia zaidimai tai reik mastyt
by Adrijus Siedziej*nemokami zaidimai -geriausi*y
2010-10-29 cool megstu tokius zaidus
by jo
2010-07-20 nepakrauna
by nedas
2010-02-11 liux
by kimkia
2010-01-27 898
by ji
2010-01-25 geri sitie escape zaidimai. IS vis zaidimai gerai labai laika praleist kai neturi ka veikt.
by zaidimai

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai