Pradžia » » Linksmi žaidimai - Whack Your Soul Mate

Linksmi žaidimai - Whack Your Soul Mate

 

 

Linksmi žaidimai - Whack Your Soul Mate

Linksmi žaidimai - Whack Your Soul Mate aprašymas:

Vyrai ir moterys yra labai skirtingi, todėl nenuostabu, kad tarp jų dažnai kyla konfliktų ir ginčų. Neveltui yra sukurta tiek anekdotų apie santuokas, vyrų ir moterų santykius ir pan. Kartais vyras ir žmona tiesiog nori užmušti vienas kitą. Būtent tai ir galėsite padaryti žaisdami žaidimą Whack Your Soul Mate, kurį jums dovanoja serija Linksmi žaidimai. Tai puikus būdas išlieti savo pyktį ir pasikrauti gerų emocijų pačiu neįtikėčiausiu būdu.
Žaidimo lange matysite stovinčius vyra ir moterį ir tam tikrus daiktus kiekvieno jų pusėje. Daiktai bus labai įvairūs: nuo dovanos iki lėktuvo. Pasirinkus kiekvieną daiktą, kažkuris iš sutuoktinių panaudos jį savo antros pusės nužudymui arba kitokiam išniekinimui. Patikėkite, tai atrodo labai linksmai. Pavyzdžiui, pasirinkus loptopą, vyriškis staiga pradės juo daužyti savo mylimosios galvą. Na, o jeigu pasirinksite fotelį, vyriškis labai apsidžiaugs, nes staiga nukris fotelis su plačiaekraniu televizoriumi ir alumi. Tačiau moteriškė nedelsiant išsitrauks raketsvaidį ir pribaigs savo sutuoktinį. Taigi linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai.

 

Linksmi žaidimai - Whack Your Soul Mate valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas KAIRIUOJU pelės klavišu, pasirenkant daiktus, esančius žaidimo lango apačioje.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Whack Your Soul Mate patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 7897   |   Balsų: 22   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-07-02 idomus
by nojus
2011-05-24 geriausi zaidimai - nemokami zaidimai
by Erika699
2011-05-07 kumstis geriausias :D
by gabijux
2011-04-25 liuks
by deima liuks
2011-02-27 cool game ypac kumstis:DDDDDDDDDDDD
by pk king :/
2011-01-20 nuspauskit kumsti,geras:D
by gabijux
2011-01-12 cool games
by angle
2010-12-30 pfffff :D
by carolina
2010-12-15 nepaveza
by ignas
2009-10-21 *myliu nemokami-zaidimai.lt * nesweikas
by jdgfhakjgfa
2009-08-24 sis zaidimas super!!!
by totaly spie clover
2009-08-13 *myliu nemokami-zaidimai.lt *
by wsw

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai